Slovenija
115 ogledov

Pa kdo je ta teta Udba?

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 21:48 25.avgust 2016.

    oprostite žurnalovci, ampak tale mladenič ni dorasel pisanju o tej težk, resni in boleči temi.lahkotnost in podcenjujoč stil pisanja me žal napeljujeta le v smer, da nad njegovim pisanjem bdi glavni še živeči, nekdanji vodja udbe.................... .........malce nervozen ...prikaži večzen postaja zadnje čase, leva roka mu pa še dobro služi, da se lahko ubrani pred "nesramnim" novinarjem.pa lobist je.pri 90 -ih.mladeniču pa še enkrat - le malce je potrebno poguglati...................

  • blayo 22:06 25.avgust 2016.

    Oni vojak je v Litiji tudi ustrelil policista. Profesionalno. Menda ni bil Udbovec. Torej je treba vojsko ukinit, ker se lahko vsak cajt komu od vojakov utrga in bo nekoga profesionalno odstranil. Pa policijo in lovce tudi. Pa Rajmonda Debevca ...prikaži več recimo. Kaj če se njemu slučajno strga?

  • valerijakregar 22:17 25.avgust 2016.

    mlad, " neobremenjen" ,po možnosti fdv kader..................se hecaš ????????????????tudi ti malce poguglaj......................pa povej zakaj hrvatje v preiskavah proti njim sodelujejo, " naši " pa ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!in zakaj za svoja takratna dejanja danes dobe dosmrtno kazen........... ????????<br ...prikaži večzakaj ?lahko noč.lahko noč .

  • Ferluci 07:39 26.avgust 2016.

    Jasno, da so udbaši še vedno zaščitena rasa. Z orožjem in politično pripadnostjo, tako pač je v naši državi - pa če avtor tega članka to želi vedeti ali ne.

  • mrki 07:45 26.avgust 2016.

    Še en pisunček , ki misli da cekini rastejo na bukvi. Očitno so bili njegovi na tapravi strani - močno RDEČI , kajti drugače bi lahko občitil na koži svojih staršev kaj pomeni rek Bili koda UDBA svuda!! Ampak za ...prikaži večza takega mlečnozobca in njegove možgančke je že to preveč.

  • bkmd001 08:52 26.avgust 2016.

    Glej na bruhanje mi gre ko slišim tebi podobne, ki vsepovsod vidite rdeče pa UDBO, KGB, STASI in ne vem kaj še. Za vse bi naj bili krivi komunisti, pa dajte že nehat s tem, sprijaznite se že, da ste ...prikaži več bili v 2. vojni poraženi. Pa ne me zdaj zmerjat, da sem rdeči ali da so bili moji rdeči. Ne jaz in ne moji niso nikoli bili rdeči, aja pa odraščal sem v jugi, tako da vem kako je takrat bilo. Ti ki pa sedaj zmerjajo vse ki so proti njim z rdečimi pa so takrat tako ali tako bili največji komunisti.

  • dragec 20:25 27.avgust 2016.

    kreten, preberi biografije SSDSS ovcev in simpatizerjev, potem boš videl, da si simpatizer kriminalne združbe, ki si JE SAMO PREOBLEKLA SUKNJIČ. Tu so same komunjare,UDBAŠI in KOS ovci. Najbolj znan agent KOS a v takratni JLA za SLO je bil ...prikaži večl vodnik Ljeljak, umazani CRO kriminalček

  • messolongi 08:33 02.september 2016.

    Imamo volivce ...in volivce vernike ... tadrugi so tisti ki že danes vedo da jutri njihov veliki vodja ne bo storil nič narobe ne jutri ne čez eno leto ....vse stranke jih imajo ....le da nekatere stranke imajo ...prikaži večjo skoraj same take ... :)

  • francek 20:50 25.avgust 2016.

    Udba je teroristična organizacija njeni člani so pa teroristi, uvedli so jo pa komunisti, eni in drugi pa so poden od podna.

  • Papaja Popi 20:18 25.avgust 2016.

    Murgle , Udba..............Le zakaj se jim zmerom prikazujejo bele miške. Bo treba v Begnje

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:27 25.avgust 2016.

    BEGNE po Gorenjsko iz okolice Begunj in širše na Gornji Gorenjski?

  • valerijakregar 21:27 25.avgust 2016.

    tale matej ne zna niti poguglat o tej " teti" !hrvatje so svetlobna leta pred nami,sinove in hčere te "tete udbe" lepo izročajo sodišem v nemčiji, avstriji..tam obsojeni na dosmrtni zapor..............le zakaj ??

  • francek 21:37 25.avgust 2016.

    Opranoglavce resnica zeeeelo boli in nikoli ne bodo priznali kakšna sranja so delali komunisti med in po vojni.

  • macola 21:52 25.avgust 2016.

    Ko hoče žabar bit pameten....Ti #križar razložil....

  • blayo 21:57 25.avgust 2016.

    Hmm, kaj bi vi počel, če ne bi blo Udbe? Verjetno bi gunđal, da je vse tako kot je samo zato, ker ni Udbe.

  • blayo 22:00 25.avgust 2016.

    Edini ki lahko kar koli pametnega napiše je mlad, s preteklostjo neobremenjen človek pred katerim je še 2/3 življenja. In on bo vas, ki tukaj pogrevate postano župo, živel vsaj še pol svojega življenja.

  • blayo 22:34 25.avgust 2016.

    Da se ne boš razpočil.

  • Janez_53 22:38 25.avgust 2016.

    Vsa čast, gospod Košir! Zajeli ste bistvo problemov v Sloveniji!

  • Janez_53 22:42 25.avgust 2016.

    Kr ena, pozabila si, da je tudi Janez Janša bil zagrizeni komunist in tudi FDV-jevec!!! Po tvoje je najbrž tudi udbovec ali kako???

  • franke 21:13 25.avgust 2016.

    Že kdaj so peli, DRŽAVA JE BULANA, Vse pride enkrat do konca,tudi poslance bo enkrat nekdo vprašal ZAKAJ IN KAKO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.