Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
6668 ogledov

Pa saj jih nismo vozili v otroških sedežih in so še danes živi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 16:34 19.avgust 2022.

    Ja, mnogi pa niso, pa bi lahko bili. Kakšno bebavo razmišljanje. Tudi mnogi si brez čelade preživeli. Premnogi pa ne ali postali invalidi. V Italiji kar pomnim so vpeljali čelade, ko so statistike po vpeljavi presajanja organov pokazale, da gre ...prikaži več večinoma za mlade motoriste.

  • igorgeus 16:23 19.avgust 2022.

    Da bo se ja vec ljudi, ki ne razmisljajo s svojo glavo. Si zelite ziveti med njimi?

  • rd2dmk2 20:25 19.avgust 2022.

    avtonomna vožnja ki je edino varna. tehnologija - taxi. vse ostalo neumnost, pa pišite karkoli. karkoli. a ni hecno da postaviš QR kodo na pano, pa po par dnevih se je ne da prebrat, zaradi umazanije ki se nabere na ...prikaži veča panoju. in vi verjemte senzorjem po nekaj letih. dragi moji, en usran merilnik krvenga sladkorja ali pritiska mora vsake 2 leti na umerjanje oziroma v smeti. pa je kvečjemu indikator, niti ne merilnik. na kolk časa se bodo pa ti senzorji umerjali ? in kdo bo to plačal ?

  • GarBollo001 20:05 02.avgust 2023.

    Jaz sem za! Še sam naj se kupi!

  • vzev 17:56 19.avgust 2022.

    Pa rajši vozim 20-30 let star avto, kot pa nov s to tehnologijo. Že radarski tempomat je moteč, kaj šele samodejna vožnja.

  • 725b03553d49f4b8e93285a1f3dfccb54987f980 10:56 28.september 2022.

    Avto se bo tudi sam tankal,ali pa bo na zrak pelal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.