Slovenija
378 ogledov

Pacienti lahko parkirajo na ulicah

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bizgec 09:55 17.oktober 2013.

    A je bil slučajno takrat on župan Ljubljane? Ker meni se zdi, da v članku piše, da je bila na tem položaju Simčičeva...

  • malecka 11:32 17.oktober 2013.

    Spoštovani bralci? Res bi bilo zanimivo izvedeti koliko bo ta naš g.Anderlič plačal davek nate svoje garaže? Ali mogoče revež nima denarja , pa bomo zato mi navedni smrtrniki plačevali spet za njih, tako kod do sedaj. Res smo ...prikaži več potrpežljivi.Kako dolgo bomo to še samo gledali, da nas ta b+++a na oblasti izkorišča, že itak pol Štajerske živi pod pragom revščine.

  • malecka 11:46 17.oktober 2013.

    Pa ne samo on, že vrsto let samo vsi kradejo in si polnijo žepe, na čelo z sedanjo vlado.Kaj pa je ona dobrega naredila? Davek na davek. Vse so pokradli, mi pa naj zapolnjujemo proračunsko luknjo. Otroci so lačni, ...prikaži več starši brez dela, upokojenci na mrzlem, to je epilog te vlade, sramota

  • anze40 08:23 17.oktober 2013.

    Kriv je pa seveda JJ.....

  • goligrgur 08:57 17.oktober 2013.

    Parkiranje zaposlenim v UKC se plačuje iz davkoplačevalskega denarja, ki je namenjen za zdravstvo. To je samo en od mnogih primerov, kako država razmetava z našim denarjem in zagotavlja privilegije nekaterim skupinam.

  • sivka 09:25 17.oktober 2013.

    fizoterapija v ZD Moste - vse prostore zasedajo zdravniki. Ti pa pridi do tja kakor hočeš in moreš. V načrtu so bila p. mesta verjetno namenjena pacientom. Dragi Žurnal preveri!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.