Slovenija
614 ogledov

Padli tajkuni

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 16:03 27.julij 2011.

    propadli??? a je to reklama zastonj???...NOBEN ni propadu in živijo kot bogovi, ker naša zakonodaja in vlada to podpira...sramota...vsi tej bi morali pred sodišče in vrniti vse kar je bilo pridobleno na nelegalni način...ampak vsi škrati nelegalnega so pravosodje, MNZ, ...prikaži več vlada...kdo jim lahko še kaj more...če bi me dedek mraz vpraš kaj si naj bolj želim? DA ZGORI VLADA IN ZBOR Z VSEMI NOTER!!!!! ajoj, kako bo to sova dala na moj račun...hehehehehe...celo iz moje ulice...

  • privat 09:09 31.julij 2011.

    ja reklama za delovne navade naših političnih veljakov...kradi ..kradi...kradi..kaj to sploh vidi g Pahor..verjetno ne!! Glavno je kot pravi g.Pahor sodstvo dela...KJE TO MATER ON VIDI...v cestnih prekrških

  • privat 18:46 27.julij 2011.

    kaj so delali ,se čudim da niso za zapahi končali??... zakaj pa bi se čudil to je Slovenija

  • BUČKO 15:14 27.julij 2011.

    Same cvetke, ki so si gradili gradove v oblakih na račun drugih in vsepovprek goljufali. Če mene vprašate noben od njih ni brez ficka in tudi kazensko ne bo odgovarjal. Nasrkal so vsi tadrugi.

  • Lakotnik 09:05 28.julij 2011.

    Nič padli, a je že kdo odgovarjal za svoje pametno vodenje podjetji? Nihče! Lahko še naredite seznam vseh ostalih tajkunov ki lepo molzejo sedaj še naprej, kot npr kakšen Lah, ki se smuka okoli Laškega itd.

  • mufi 17:37 08.avgust 2011.

    Padli. ( V mojih policah s knjigami je bila od leta 84 tudi knjiga : Dvorec; Ćamila Sarajića. Od včeraj do danes sem šele na strani 101. Zato mojega povzetka, ki ga vidim sicer že zdaj , ne povem.)

  • jst 15:28 27.julij 2011.

    Tega pa res ne zastopim. Pišete kateri tajkuni so že propadli in katerim se hlače tresejo. Vidim pa samo delavce, ki so propadli in katerim se hlače tresejo od zgoraj naštetih pa ni nobenega, ki nima plačanih prispevkov, plače in ...prikaži več vse obveznosti katere predpisuje država.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.