Slovenija
14 ogledov

Pahor diha za ovratnik Virantu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gelipter 20:00 24.november 2011.

    In svizec zavije čokolado :))

  • Marjan Valič 20:46 24.november 2011.

    jaz.sem.za.ZoranaJankoviča

  • Marko Rossi 20:50 24.november 2011.

    samo eno bom povedal pol me pa BK kaj si mislite, raje bi volil še enkrat Pahorja kot Jankoviča, človek je vsaj pošten, to kar kažejo pa raziskave pa ne morem verjet, da je toliko ljudi nasedlo lopovu.

  • rob 22:15 24.november 2011.

    V vednost in ravnanje ter zagotovitev delovanja pravne države:- Vlada republike Slovenije, OSEBNO za Predsednika vlade RS Boruta Pahorja, Gregorčičeva 20, Ljubljana- Komisija za preprečevanje korupcije, OSEBNO g. Goran Klemenčič, Dunajska cesta 56, Ljubljana- VSEM članom Odbora ...prikaži več za notranjo politiko, javno upravo in pravosodje, Šubičeva 4, Ljubljana- Nacionalni preiskovalni urad, Dimičeva 16, Ljubljana

  • Votko 10:41 25.november 2011.

    Pahor: Prodaja iluzije. Tipični nakladač za piramidni marketing in nateg ljudi. In nobeden ga ne more razkrinkati, da samo blefira. Vprašajte ga za konkretne rezultate njegovih uspehov in ga soočite z realnimi primerjavami, osnovami ? Loleki tako novinarji in politiki, ...prikaži več ki dopuščate, da vam nekdo tako direktno v obraz laže in vas ima za norca.

  • privat 18:43 26.november 2011.

    prodal je že Pahor vse...nima kaj prodati..no vsaj meni ne!!

  • rob 22:13 24.november 2011.

    KDO JE V RESNICI ZA PRAVNO DRŽAVO?PRAVNA DRŽAVA - PA KAJ ŠE!http://www.vinkogorenak.net/2011/11/15/gorsku-in-dr-fiserju-naznanjam-sume-storitve-prekrska-in-kaznivega-dejanja/Spoštovani g. Gorenak!Od vas, kot akademika z doktorskim nazivom in Predsenika odbora za notranjo politiko, javno upravo in pavosodje pri DZ, pričakujem ...prikaži več vsaj odgovor v smislu: V kolikor navedbe iz vašega dopisa Generalnemu vrhovnemu tožilcu dr. Zvonku Fišerju držijo in tožilstvo ni ukrepalo niti vam ni poslalo odgovora na gornji dopis potem menim, da je ravnanje dr. Zvonka Fišerja ….Lep pozdrav,R

  • some_one_ 22:00 24.november 2011.

    marko rossi se zelo strinjam glede pahorja! edina njegova napaka je bila, da je odločal s premalo trdo roko in so ga vsi zmanipulirali. Slovenci glede pokojninske reforme in študentskega dela niso mogli bolj usekati mimo, ko ga niso podprli. ...prikaži več nam je profesor na na faksu natančno obrazložil predviden sistem in so vsi z odprtimi usti gledali, tiho in razočarani, kako so nasedli propagandam in niso podprli pahorja, ker je imel idealne plan! povedal nam je tudi, da dokler predvidene reforme ne bodo sprejete, se slovenija ne izvlekla iz recesije! glede jankoviča pa... tisočkrat bolje kot janša. ima vsaj v ozadju tudi pahorja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.