Slovenija
58 ogledov

Pahor izpolnil obljubo in drsal deset ur

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 09:49 30.marec 2014.

    Vsi tisti, ki se norčujete iz njega, povejte, ali ste sposobni narediti isto? Močno dvomim. Ne glede na to, kako gledate(gledamo) na ta "podvig", pa ostaja dejstvo: Držal je besedo!!! Koliko imamo takih politikov? Bore malo.

  • bfilipe 19:24 30.marec 2014.

    ..kolikor vem ima kar nekaj zelo pomembnih pooblastil, med drugimi tudi imenovanje vodstva KPK..se pa strinjam da bi teh nekaj funkcij pridružili komu drugemu in ukinimo potem to nepotrebno kreaturo, ki nima nobenih pooblastil razen da paradira kot maneken, kida ...prikaži več gnoj in drsa..in tako se predstavlja resnost ene države..druge Švice.. pajade..

  • bfilipe 19:23 31.marec 2014.

    ..tako ustavo kot kar nekaj primerljivih knjig domačih in tujih vrov je šlo skozi moje roke zato o tem ne bi zgubljal besed..te ljudi, ki so napisali ali sodelovali pri nastajanju takšne ustave, ki v državi omogoča korupcijo in onemogoča ...prikaži več jasne vloge (vsi krivi za vse) bi prve poslal pred sodišče..kaj Pahor ni naredil..po mojih kriterijih nič razen nekaj populističnih prijemov všečnih za podalpski plebs..

  • Žurnalček 21:42 29.marec 2014.

    Drsi , drsi , kaj spa mislu , da gola ne bomo dal !

  • kapibara 22:19 29.marec 2014.

    Saj kaj pa naj drugega.,s tistim denarjem 3000, nemore preživet, pa zdej cajt bogu krade, do plače je še delč..

  • dragec 08:47 30.marec 2014.

    PA TUDI TVOJ PLEŠKO

  • mph 11:26 30.marec 2014.

    Kaj Lolek žurnalski nisi videl smeška? Ne vem iz drsanja, vem pa iz teka in pohodov, ko sem bil še mlad, kaj pomeni. Zato sem napisal, da je to kar podvig in bo verjetno kakšen teden komaj premikal karkoli. Čeprav ...prikaži več ga vidim generalno kot pajaca, ki je spravil SD na oblast, nato pa uničil v par mesecih dejanskega vladanja in klečeplazenja pred princem zla, pa mu gre priznati, da mu občasno uspe narediti tudi kaj koristnega. Kar v tem primeru nedvomno je. In verjamem, da je tistim, ki bodo deležni koristi tukaj, vseeno, če je pajac ali ne. V tem primeru je naredil zelo dobro delo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.