Slovenija
35 ogledov

Pahor ogorčen zaradi hrvaške enostranske odločitve o arbitraži

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • daredevil 13:49 14.februar 2016.

    Sam sem ogorčen ker je ta tip najbolj popularen politik v državi, klovn ja politik ne.

  • zefacveta 13:51 14.februar 2016.

    Saj nima drugega dela, pa naj bo vsaj ogorčen.

  • Avatar čavez
    čavez 14:42 14.februar 2016.

    Ogorčen sem jaz in večina Slovencev in ne samo nad Pahorjem temveč nad vsemi vladami, kateri jim je interes zgolj svoj lastni ego, soj lasti pohlep prebivalci Slovenije pa kod da nas ni.

  • Avatar krojac
    krojac 15:02 14.februar 2016.

    Vsak Hrvat,ki ima pet minut časa pelje našega klovna žejnega čez vodo!

  • max 16:40 14.februar 2016.

    Eh Borut dolgo si rabil,da ti je prišlo iz riti v glavo,kako resno so hrvati mislili od prve napovedi,da odstopijo od arbitraže. To samo kaže na vso brezmejno narcisoidnost in nesposobnost tako tebe kot celotnega državnega vrha. Zdaj je prepozno ...prikaži več za cmeranje in iskanje izgovorov za lastne napake.

  • Hi5 16:50 14.februar 2016.

    1. Hrvati so bili prisiljeni v arbitražo, kateri so nasprotovali že od vsega začetka. Zato jim je bil eden in edini cilj najti luknjo v tem postopku. In kako izstopiti iz nje oziroma kako najti način, da se je ne ...prikaži več spoštuje in da hrvati pri temu niso bad guy? 2. Kakšna je verjetnost, da sta Sekolec in Drenikova res takole naivno komunicirala preko telefona oziroma kakšna je verjetnost, da so imeli pri tem hrvati prste vmes?

  • Žvižgač 17:30 14.februar 2016.

    Če je ogorčen ali se je posral ta narcisoid je čisto vseeno. Ni pa vseeno, ko bomo vse te postopke plačevali 50 let in še take usranete zraven.

  • wester62 17:36 14.februar 2016.

    ne vem a so naši politiki tako naivni ali butasti ,da ne poznajo hrvate.ti nikoli ne spoštujejo nobenega in nikoli ne držijo obljube.so namreč najbolj zahrbten narod v evropi.

  • Senior 18:34 14.februar 2016.

    Da smo Slovenci "prvi za bikom", je to še eden izmed mnogih traparij, ki jih počenjajo naši VELEUMI !

  • Senior 18:38 14.februar 2016.

    Mogoče bo pa ustanovil "Cirkus Butalius", da bo več zaslužil.ker s 3000€ ne more živeti!

  • sprehajalec 22:01 14.februar 2016.

    Pahor ogorčen zaradi hrvaške enostranske odločitve o arbitražiKaj so šele sedaj prišle poletne novice na Pahorjevino? Še tekač iz Antike bi bil bistveno hitrejši...

  • dragec 23:35 14.februar 2016.

    NESPOSOBNI SLOVENSKI POLITIKI

  • maresem2 07:08 15.februar 2016.

    .. .in pokvarjeni, gnili, zahrbtni,... ustaški politiki

  • McClain 07:24 15.februar 2016.

    ja a akterji aferej,Erjavec, Sekolwc in Drenikova pa vsi pos tarem? Butale. Normalno da bodo Hrvati izkoristili take kardinalne napeke nasih cirkusantov.

  • Ferluci 08:23 15.februar 2016.

    "Tukaj bi investiral v zaupanje,,," Hrvaška, pa zaupanje? Še osel je bolj pameten, gre samo enkrat na led. Zaupati hrvatom, ta je pa dobra!

  • Ferluci 08:25 15.februar 2016.

    Mi pa najbolj naiven narod v Evropi..in rezultat je viden.

  • dragec 11:44 15.februar 2016.

    TUDI

  • Ludvik Miholic 18:43 15.februar 2016.

    ZAKAJ ---VSAJ SMO SI SAMI KRIVI DA JE TAKO PRISLO IMAMO MI SLOVENCI VEDNO SPIJONE KATERI DELAJO ZA DRUGO DRZAVO PA SI MALO PREMISLITE KAJ SO DELALE NASE SPIJONAZE V KORIST HRVATOM BIL JE TUDI NACELU ERJAVEC V TEJ SPIJONAZI

  • Ludvik Miholic 18:46 15.februar 2016.

    NE KRIVI HRVATE CE IMAMO SLOVENSKE AGENTE KATERI DELAJO ZA TUJE DRZAVE SAMO POGLEDAJ KAKO SMO ZGUBILI KOROSKO LETA 1918

  • Ludvik Miholic 18:48 15.februar 2016.

    KRIVI NISO HRVATJE AMPAK NASI AGENTI KATERI DELAJO ZA VELIK DENAR ZA TUJE DRZAVE

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.