Slovenija
12860 ogledov

Pahor pomagal postaviti Guinnessov rekord

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 19:32 12.avgust 2018.

    Na našo žalost pa se Pahor ni uspel vpisati v nobeno knjigo uspešnih - ne kot predsednik države, še manj pa kot predsednik vlade. Očitno ima talent za vse drugo, razen za tisto, za kar je plačan.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:44 12.avgust 2018.

    Namesto,da bi delal za dobrobit države in državljanov,se udeležuje vseh pasjih procesij,kjer je le malo medijske pozornosti!Najlepše na tem tekmovanju bi bilo,da bi si s koso prerezal vrat in nam državljanom prihranil še več sramote zarad njegovega obnašanja.On ni peder,ampaj ...prikaži več je obična pederčina!

    • JUTRIBOLJŠEBO 20:09 12.avgust 2018.

      Ti rumenček kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade ! Upan, da boš ti kmalu brez glave.

  • jozicamurn 00:08 13.avgust 2018.

    Sem že mislila, da se bo vpisal v Guinessovo knjigo rekordov po številčnosti in odmerkih konzumacije belega skozi nos, recimo kakšen tak laskavi naslov: "sniffer no.1 na svetu" ali pa mogoče "najbolj narcisoiden osebek leta 2018". Očitno temu ni tako ...prikaži več in da so še hujši od njega.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 17:50 12.avgust 2018.

    Da bi Turbo Pahor na prvem mestu nepremagljivih prehitel tako Chucka Norrisa kot tudi Vlada Putina, mu manjka le še en podvig: da bi za en dan postal hetero.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 18:42 12.avgust 2018.

    na prvo mesto kjer je ljudi pahnil v revščino

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:37 12.avgust 2018.

    Prepričan sem, da ta narcisoidna opica od Pahorja ni imela pojma, kako se koso v roki drži!

  • miki1234 07:16 13.avgust 2018.

    rekord za samovšečnost in samopromocije... prekaša tudi murkota

  • Avatar Leon
    Leon 16:36 13.avgust 2018.

    Pahor pomagal postaviti Guinnessov rekord...............SRAM ME JE DA SEM SLOVENC !

  • Avatar Leon
    Leon 16:51 13.avgust 2018.

    Zdaj zaori, pesem o svobodi, preko logov in gozdov, po vsem svetu zaplovi do vseh slovenskih tlačenih domov. Da svoboda je zas'jala , naš sovražnik je že strt, ti slovenska domovina, zdaj pot k svobodi je odprt.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.