Slovenija
5610 ogledov

Pahor se posipa s pepelom: Sprejmite, prosim, moje opravičilo!

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:05 16.april 2020.

    Holcer Hojs, a nas imas ti za debile?? Na sliki se vidi da je dovolj prostora za transporter. reci, da si ga usral, ne pa trobezljat nebuloze. Zato pa ste s to vlado tam kjer ste. folk vidi skozi prozorne lazi.

    • mulc1 14:37 16.april 2020.

      kaj je bandit rdeči? moti te vse kar ni rdeče, ko so pa tvoji srali po dolgem in počes, si bil pa tiho ko pička

  • Franc Pojbič 17:09 16.april 2020.

    Predsednik: preberi si spodnje, ""malo prepogoste so napake",sicer pa kako kaj tvoji sodelavci v uradu, okoli 40 jih je, tam je tudi svetovalec za nacionalno varnost, zakaj? Vloga predsednika republike v političnem sistemu države Vloga predsednika Republike Slovenije kot faktorja ...prikaži večja integracije v političnem sistemu prihaja do izraza s tem, da predvsem s svojo javno besedo povezuje državljane v njihovi pripadnosti državno organizirani skupnosti. Predsednik republike s svojimi javnimi nastopi promo

  • Avatar praufo
    praufo 14:29 16.april 2020.

    glede na to, da se je borči že večkrat opravičil, se je verjetno te manire že dodobra navadil, mariskaj počne, zna se tudi opravičiti ... pa sej vse to imajo slovenčki radi , spet nabira točke, od mene sicer ne ...prikaži več , ampak zna pa delat v svoj plus

    • mulc1 14:38 16.april 2020.

      ja, se opraviči kar vam levakom ni niti malo znano ker ste neotesani gnoji. on je vsaj toleranten do vseh, levi, desni.

    • Avatar praufo
      praufo 14:54 16.april 2020.

      če si mene deklariral za levaka , se motiš, pa tudi na desno ne spadam, ker politični sport me ne zanima, oz. ga malo spremljam z distance kot državljan, sicer pa za nikogar ne navijam ... moram pa rečt da ...prikaži več tvoje retorike ne razumem, pretežko zame

    • Avatar ovca
      ovca 17:11 16.april 2020.

      Praufo, saj je tudi sam ne razume,tako da ... 😭

  • Francisscos 14:30 16.april 2020.

    Za vse na teh fotkah so navadni državljani tretjerazredni, če se že oni imajo zaradi videza in propagande, ki jo trosijo, kot svoj gnoj, da bo kaj zraslo, za drugorazredne. Mi pa vidimo, da so vsaj prvorazredni, butelni.

  • Kmodri 14:45 16.april 2020.

    Naj odstopi, ker podpira diktaturo.

  • sam50 15:17 16.april 2020.

    Vsi "oni" se posujejo s pepelom in opravičijo,pa je stvar rešena-narod pa debelo plačuje njihove napake.....

  • SonnyBlack 22:43 16.april 2020.

    gospod Borut Pahor...ne se opravicevat pa tako...cisto vredu ste...edini vredu na sceni,neglede na graje ki padajo na vas... vse dobro za gospoda Pahorja

  • SonnyBlack 22:50 16.april 2020.

    gospod Pahor se je edini politik ki lahko gre med narod brez nekega varovanja posebnega,brez da bi ga narod zelel razcotat,kot vse ostale ki so na politicni sceni

  • fasader56 19:25 17.april 2020.

    Ko te jebe ,kreten........

  • flyaway 01:57 17.april 2020.

    V ozadju posnetka pa grupiranje ljudi. Ironija.

    • kapibara1 05:19 17.april 2020.

      To so priviligirnaci sistema. neĆiviuli+ ilegalno ilegalni,..

  • Janez_53 16:04 16.april 2020.

    Gospod Pahor, pa so vam posneli filmček! Ne morem pozabiti vaše precej neprimerne reakcije ob obravnavi ene od zelo resnih tem, ko ste svoji asistentki precej glasno šepetali: "Filmček, filmček posnami!" Kot da bi v tistem trenutku to bila najpomembnejša ...prikaži več stvar. Pa so vam ga kar na POP TV-ju posneli. Skupino pomembnežev, ki bi naj državljanom v vsakem trenutku dajala zgled, kako upoštevate SVOJA LASTNA NAVODILA! Se držite pregovora "Quod licet Iovi, non licet bovi."?

  • ode 16:14 16.april 2020.

    Kretenizem in narcizem na vsakem koraku. Tisti okoli njega pa nič boljši. In taki primitivci nam vodijo državo! Nič čudnega, da vse hudič jemlje.

  • kapibara1 05:17 17.april 2020.

    ..."Veljati bi morali za zgled, a to včeraj nismo bili. Sprejmite, prosim, iskreno, moje obžalovanje in opravičilo,“ je poudaril Pahor - To mu je stalnica, tudi pri : To mi deli, miška mala.. / Sicer pa, od kje mu še ...prikaži več zmeraj urejena frizura.. - kdo ga striže ??

  • djdj 18:09 16.april 2020.

    Naš predsednik: https://www.youtube.com/watch?v=Y1QFx42B6Fw

  • Snežinko 14:05 16.april 2020.

    No, Pahor se je vsaj opravičil. Vi novinarji si boste raje luknjo v koleno zvrtali kot pa naredili kaj takega, kajne? Aja, seveda... vi ste vedno ZA kamero ali fotoaparatom, torej se vas ne vidi, in kar ne vidiš, ne boli...hipokriti!

    • jakec1575 14:07 16.april 2020.

      kaj je sdsovc jansist, a Hojsa pa ne bos napadel, ki ima prirocne izgovore?? kok ste smesni jansisti. za nic na svetu ne boste priznali, da ga serjete, ko ga serjete. Pomanjkanje samozavesti?

  • Brane Kacjan 15:56 16.april 2020.

    Ob vzporedni hoji ni razdalja med glavami manjša od 1 m, ob zaporedni pa še manj, ker bi predhodniku stopali na pete. Korona ne skoči kar 1 m, ampak se prenaša kapljično, če oboleli s Korono kihne, ali zakašlja, se ...prikaži več imaš čas umakniti. Niso bili za zged. Preventiva pa je itak boljša, kot ne. :) Lp, KB

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.