Šport /sport/nogomet
102 ogledov

Pahor z Dončićem brcal na Santiago Bernabeu

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 15:08 27.junij 2017.

    Bravo Borat, pa naj kdo reče, da Murko ni enakovreden protikandidat. Zakaj te mi plačujemo in vzdržujemo letalo. Murko, obljubi, da se boš vozil samo z avtom s prižganimi lučkami, pa imaš moj glas. Če ta pajac dobi še en ...prikaži več mandat, mi bo pomenila predsedniška funkcija isto kot reality z Marelo v glavni vlogi.

  • Avatar Leon
    Leon 15:15 27.junij 2017.

    To je naš reality show katerega ceno drago plačujemo davkoplačevalci !

  • MižiMaži 15:44 27.junij 2017.

    Pa pejd Murkota volit...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:54 27.junij 2017.

    Upam,da tegale klovna,ki je zjebal državo,ko je bil precednik vlade in je zjebal funkcijo precednika,sedaj,ko je precednik ne vidim nikdar več v kakšni pomembnejši vlogi.Ker tolk,kolkor je on naredu škode Sloveniji in Slovencem jo je lahko samo še Plešati jastreb,ki ...prikaži več je sponzor temu klovnu.

  • cogocogo 18:47 27.junij 2017.

    zal je tako mislecih v dezeli velikoooooooo premalo ,,me pa veseli vasaka taka pobuda,res ta dva sta velika zalost te dezele pa se milancka dodajam zraven

  • hešteg 20:05 27.junij 2017.

    križar in cogocogo, vajina slovenščina je tako dobra, da bi vaju Borut morda vzel za čiščenje njegovih čevljev. Poizkusita se prijavit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.