Slovenija
139 ogledov

Pahorjevo domotožje v Egiptu

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 00:34 16.januar 2017.

    Naj obišče Ruse po tistem, kar je izjavil Poroshenku po naročilu svojih šefov iz NATO, ZDA, Nemčije in Fancije "Mi podpiramo Ukrajino le v celoti s Krimom". Največji ritoliznik vseh časov, ki je brez hrbtenice in je s svojim delovanjem ...prikaži več Sloveniji prinesel samo še večji minus (odhod Rusov iz turizma po takšnih izjavah), njemu na Hrvaškem pa novo vilo in jahtico. Sem slišala, da ga Hrvati zelo cenijo, zakaj le. Borut Pahor Ban Jelačić imenovan sniffar kokainar vikendaš. Sedaj prihaja Trump, a bo torej Pahorček še lezel v rit le Obami-Hillary v ozadju? Sramota od predsednika in komaj čakam volitve, da gre v pozabo. Nima blage veze o trenutni politiki po svetu in na splošno o politiki. Le Pen ga lahko malo pouči.

  • Avatar Leon
    Leon 13:34 07.december 2016.

    INSTAGRAM domotožje v Kairu ...............narcisoiden in samovšečen B.P......NO COMMENT

  • Ferluci 18:31 07.december 2016.

    Kakorkoli, to ne spada k vedenju predsednika neke države! Na sliki zgleda kot da je zadet ali pa pijan.

  • Papaja Popi 17:31 07.december 2016.

    Sram me je .Barbika je pač Barbika.Pri nas predsednika države sploh ne potrebujemo.Niti predsednika državnega zbora.Niti predsednika državnega sveta.Pa še marsikoga drugega ne rabimo.Vsi so sami paraziti.Predsednik vlade je pač glavni, kakršen že ...prikaži več pač je. na žalost.Tudi kdo drug bi bil slab ali še slabši.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.