Slovenija
68 ogledov

Paketov za Rome premalo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Andrej Kovačič 07:13 30.avgust 2013.

    mislim da paketov ni premalo ampak romov preveč glede na število paketov ki so na razpolago.....

  • graff 07:36 30.avgust 2013.

    Pojdite na Jesenice pred rdeči križ in prepričali se boste lahko, s kakimi ,,makinami,,, pripeljejo romski frajerji mame po pakete. Kdo koga farba v deželici tej????

  • Bučka 07:38 30.avgust 2013.

    Romi vlečejo celo državo za nos.

  • janban 07:43 30.avgust 2013.

    Vi jim kar delite pakete s pomočjo, v resnici imajo oni več denarja kot darovalci za Rdeči križ, vendar so to neprijavljeni dohodki od preprodaje bakrenih žlebov, z vaše strehe, bronastih kipov iz parkov Slovenskih mest, ....

  • Ferluci 07:45 30.avgust 2013.

    Paketov bi bilo dovolj, če bi bilo romov manj. Naslov članka bi moral biti: Romov preveč za pakete.

  • Mrcina 08:14 30.avgust 2013.

    Graff...prav si povedal !Pri "romih " tam pri Hudejah na dolenjskem stojijo res "makine ". Od strupenega črnega Massaratija, da te glava boli, Audi itn....In taki bi imeli še pakete????

  • zic 08:24 30.avgust 2013.

    njim je pa res težko, se pa napasejo na njivah, ki niso njihove, ali pa si "sposodijo" gajbice krompirja v okoliških shrambah!!!

  • zic 08:26 30.avgust 2013.

    naj prodajo avto pa bodo imeli za živež!!!!

  • gornik 10:00 30.avgust 2013.

    Posluste vi civili ,mi smo posebna zascitena sorta,mi nucamo ,mi smo ponos drzave, mi smo priviligirani ,mi smo prihodnost drzave ,sej je Kucman reku,da smo ta buls ldje.

  • dd 10:51 30.avgust 2013.

    Naj dajo pakete vsem sosedom, ki živijo zraven Romov. Ti namreč, zaradi nenehnih kraj najbrž kmalu ne bodo imeli kaj za jesti.

  • privat 21:00 14.september 2013.

    kako lažejo..poglej cigane oz. roma ,že otrok je za deset kil težji od povprečnega belega človeka!!

  • Robi Plut 08:04 30.avgust 2013.

    nič dajat tem ciganom, kdo jim je kriv če kazni delajo naj pa tud plačajo saj jih moramo tud vsi ostali plačat...pa socialno pomoč bravo za to našo državo njim jo dajo zastojn ko ne morejo nič vzeti..jaz če pa ...prikaži več za prosim za pomoč mi bodo pa bajto vzeli pol in zemljo to je prava poteza...strojanovi 15000 eu na mesec pa nimajo za hrano enkratno pol pa še tolk denarja na kradejo z bakrom...ja no saj smo ciganska država saj vlada tud sam krade in za nos vleče nas male ljudi zato je vse tako poštimano kot je in ni nič čudnega...dajte raje pomoč tistim, ki so ostali brez služb in ki so na robu preživetja ne pa tem ciganom :(

  • Žurnalček 10:28 30.avgust 2013.

    Niso , ker kradejo kot srake , ampak ne hrano , no enkrat čisto slučajno , ko so že šli mimo . Hrano si kupujejo za keš lovu , kajti otroški dodatki , ki jih plačujemo prfuknjeni Slovenci , ...prikaži več so dovolj tudi za avtomobile in bajte, sicer na črno , ampak bajte - večnadstropne !

  • Žurnalček 10:33 30.avgust 2013.

    Tako se govori , če je človek pošten , če pa napleta potem se zgodijo pa taki sramotni naslovi člankov. Hruščov je rekel rudarju , otroci so tvoji in ti jih hrani sam , za tistega ki pa ni ...prikaži več tvoj , pa povej in ga bo hranila država.

  • softundsicher 07:43 30.avgust 2013.

    "Tisti občani, tako Romi kot drugi, ki so zaposleni, a so njihove plače nizke, imajo praviloma manj prejemkov kot tisti, ki živijo od socialnih transferjev, zato so tudi bolj upravičeni do paketov."Super je ta naša državica!

  • slovenka 10:28 30.avgust 2013.

    Balažkovi se pa najbolj vidi, kako je lačna :))..da jih ni sram, toliko ene zemlje in toliko živali posedujejo, oni pa lačni ?!? Naj crknejo. Ja, dobesedno. Vse je nestrpno, diskriminatorno ali protiustavno, če jim kdo reče naj ...prikaži več gredo delat ali naj si doma pridelajo kaj. Samo denar ni nestrpen, diskriminatoren in protiustaven, kajti , ta je sveta vladar. Z njim se lahko žura, kupuje hiše, zemljišča, luksuzne avte in mamila - vse ostalo pa ni njihova skrb. Stroške, račune, kazni pa naj spet plačajo davkoplačevalci ali evropa, če ne bodo bodo pa spet nemiri in spet bo žur do poznih jutranjih ur........kje ste francozi ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.