Svet
16 ogledov

Paraliziran poslušal, kaj bodo z njegovimi organi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 20:40 07.april 2014.

    Prekleti fuksi dohtarski... a so to ljudje ali roboti?!

  • matevz96 21:05 07.april 2014.

    Zaradi takšnih primerov, nikoli ne podpišem, da bi postal prostovolnji darovalec organov... "Kaj bi ga rihtal raj tole vn pobermo"

  • siesta 21:56 07.april 2014.

    Saj ni nobena skrivnost, da mopra biti organ prekrvavljen, ko ga odvzamejo človeku, da bi bil še dober za presaditev. Torej, organe vam ne poberejo, ko ste mrtvi, ampak, ko ste še živi.Edino kar si s tem prikrbite je to, ...prikaži več da umrete pod narkozo. Če vam jo dajo seveda.

  • dragec 07:35 08.april 2014.

    Kako b ibilo lepo,če bi mi podaril eno ledvico

  • astro123 22:14 07.april 2014.

    Dobro da ne veš da smo vsi darovalci organov, razen če izrecno podpišeš dokument, da tega ne želiš. Pa ne mi govorit da nimam pojma ker sem na tem področju.In še to: upaj da v prihodnosti ne rabiš kakih ...prikaži več darovanih jeter, ledvice itd. Če bi vsi tako razmišljali kot ti nebi medicina nikamor prišla. Zdrav, možgansko mrtev človek lahko reši (oz olajša) življenje minimalno 6 ljudem če se mu odvzamejo organi.Kar se je pa v tem primeru zgodilo je pa strokovna napaka in se definitivno mora nekaj ukrepat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.