Avto
71549 ogledov

Parkiral pred vrati - lastnik ga je zaklenil

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 15:25 24.julij 2023.

    Pravilno! Edino škoda ker ni dau bolj debele ketne.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:53 24.julij 2023.

    Ampak res, kako drugače razločiti neuvidevnežu, ki te zaparkira!

  • h4ck3r 14:10 24.julij 2023.

    Nevarno za pešce? Za tiste, ki med hojo gledajo v telefon že mogoče ja, mi ostali "zastareli", pa ob takšnem ozkem prehodu vsaj preverimo kakšen je prehod in ali je sploh možen. Ostalo glede "zajle" pa...če voznik ni opazil, da ...prikaži več je privezan...hja bo kazen poučna. Kaj na to poreče potem policija? Verjetno kazen tudi za lastnika. Kdo bo pa kriv škodo zna biti pa še zanimivo. Nekaj pa je 100%, ta ne bo nikoli več parkiral tako.

  • tlacan 07:50 25.julij 2023.

    Jaz sem v Sloveniji imel take probleme, ko so sosedi dobesedno zaprli vrata, da sem moral kakšenkrat čez haubo plezat iz hiše. Ko sem imel toliko prostora, da sem brisal avte z bundo, sem vprašal redarja glede praske, ki bi ...prikaži več jo mogoče povzročila zadrga. Odgovor je bil, da bom moral plačati škodo - tudi, če ni bila namerna. Ukrepali pa seveda niso, ker ni izrecno prepovedano parkiranje pred vrata hiše.

    • igorgeus 22:28 25.julij 2023.

      Seveda je. Prekršek, če lastniku privatnega zemljišča oviraš dostop. Nekje okrog 65. člena cestnoprometnega zakona in lahko redar naroči odvoz. Ne spomnim se pa več točno, preveri.

    • boris62 07:44 26.julij 2023.

      vsakič bi mu spustil gume, pa da vidimo kdo bo prej odnehal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.