Slovenija
8608 ogledov

Golob poslancem: "Zelo bi si želel, da bi vsi to ponovili, na glas, tukaj, pod prisego"

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:25 26.september 2022.

    Grims bo spet jokal oz. bo na robu joka. Kot bi otrocicku vzeli njegovo najljubso igracko. Ker njemu se gre za otroke?????!!!. Če kaj, me veseli Kordiševo mrcvarjenje tega šovinista, zakompleksanca, ki je mnogim druzinam unicil zivljenje zaradi svojih lastnih ...prikaži več frustracij. V 8 mandatih je edini njegov dosezek rtv zakon iz 2007, zaradi katerega nas danes boli glava. in novembra bo prisel nov zakon. in Grims bo se enkrat jokal. jaz pa bom odprl sampanjec!! :)

    • Avatar torolino
      torolino 14:52 26.september 2022.

      To so tvoje osebne frustracije, ki jih izlivaš. Napiši mu osebno pismo in se mu izpovej.

  • sam1 14:15 26.september 2022.

    Jože 'orvat sprašuje ravno tisto,kar so zaje... on in njegovi v času vzvišenega vladanja.....

    • jakec1575 14:26 26.september 2022.

      oni so za privat zdravstvo in oskrbo. opus dei. cerkev vidi potencial v domovih in cuzanje dinarckov.

  • Avatar luckyss
    luckyss 15:11 26.september 2022.

    Opozicije pač ne gre resno jemati, saj le jamrajo in nagajajo in enega sprejemljivega predloga niso do sedaj podali, razen naj da vlada več denarja, kar je sicer všečno, ni pa pametno...To je naš denar in prihajajo časi, ko ga ...prikaži več bomo še krvavo potrebovali...Ga je Janez dovolj stran zmetal, da nas bo še dolgo glava bolela..

    • lojs 15:45 26.september 2022.

      lahko bi se izkazal in vrnil vse kar si dobil od države, vključno z boni in ostalimi čokoladkami ... samo to me zanima, si kaj vrnil?

    • Avatar luckyss
      luckyss 16:16 26.september 2022.

      Vrnil sem to kar sem dobil, turistične bone..

    • lojs 16:23 26.september 2022.

      to me res zanima, kako si jih vrnil, sam firbec me je

    • Avatar luckyss
      luckyss 16:44 26.september 2022.

      Preprosto...nisem jih koristil..

    • lojs 17:05 26.september 2022.

      preprosto?, po tej logiki ne bi dvignil dodatka za drago energijo, ki bi ti ga (hipotetično) nakazali na tvoj bančni račun ... verjamem, da ti ga niso in ti ga ne bodo, ker nisi tako "reven", ... verjemi, pa da ...prikaži več obstajajo tudi malo bolj revne osebe iz takih ali drugačnih razlogov in prav njim je vsak dodatek še kako dobrodošel ... to počnejo tudi bolj bogate države

  • Marko020 14:15 26.september 2022.

    Zaradi teh posameznih nasprotnikov zakona o družinskem zakoniku moramo podpirati shode... Torej ne pozabite, jutri pridete na shod pred 17.uro...tako vabijo dobri mediji, ker jim je mar za slovenski narod, le na tak način lahko ohranimo Slovenski narod...

  • mph2 18:07 26.september 2022.

    Vse bi še šlo, ma glede Bešiča ga serje na veliko, kje ima ta podporo med ljudstvom, kar jih poznam in so bili na začetku celo za, so zdaj povsem obrnili mnenje. Tudi jaz.

  • alen04 14:09 26.september 2022.

    Ljudstvo je jasno povedalo na vsaj dveh referendumih, da ritopiki in podobni ne morejo posvojiti otrok. Koliko je vreden glas ljudstva, vlada lepo prikazuje.

    • jakec1575 14:29 26.september 2022.

      Najvec prikritih ritopikov je na desnici. grims je verjetno eden izmed njih. Odlocbe ustavnega sodisca je treba spostovati. katolibanski hrvati so nas prehiteli po desni z zakonom. toliko o tem. ustavna odlocba je nad referendumom.

    • Avatar Leon
      Leon 14:47 26.september 2022.

      Pedofilom in zoofilom odrezati jajca .

    • rd2dmk2 14:57 26.september 2022.

      alen004, pred par dnevi smo brali o mamici ki je zjutraj v šolo ali vrtec peljala otroke ( predividevam da svoje , da ni celo nek taksist otrok iz bloka ) skupaj z 1, 8 promila alkohola. hm o očiju ...prikaži veču nismo še nič slišal.. ampak nekako lepa, krščanska družina.. 1.8 alkohola v krvi zjutraj, koliko ga je bilo prejšnji večer ? ampak ta družina ima lahko otroke in jih še celo nove prideluje.. a si ti za to ?

    • alen04 08:03 27.september 2022.

      rd2 ne menjaj jabolk in hrušk. Žalostna je zgodba mamice, vesel sem, da je tovrstnih primerov izjemno malo, medtem, ko je bila udeležba na dveh referendumih izjemno visoka. tako, da ne rd2, jabolka niso hruške in obratno. Volja ljudstva je ...prikaži več nad vsemi sodnimi odločitvami, toda kaj, ko to za vlado RS ne velja.

    • rd2dmk2 08:13 27.september 2022.

      alen004 volja ljudstva je povedala marsikaj, tud to kako so trgovine odprte, pa še kaj.. in glede jabolk in hrušk, čist kamot se jih meša in zmeša, ko jih 2x prekuhaš pa sploh. jest sem pa tebe vprašal za tvoje ...prikaži veče mnenje. ne za mnenje ljudstva. žalostno zame je da taki pari pridelujejo otroke, pa jim ni čist nič mar zanje. nekdo, ki pa je pripravljen lepo skrbet in vzgajat pa zarad foušije in zamer ne sme. in, koliko je "krščanskih" družin v katerih so prikriti spolni devianti ?kaj pa tuki ?

    • Avatar Leon
      Leon 08:15 27.september 2022.

      Volja ljudstva bo izrečena na predsedniških volitvah kjer bomo volivci izbrali kandidata ,ki se zavzema za spoštovanje Ustave RS .

    • Zebra12 09:11 27.september 2022.

      alen04 - referenduma se je udeležilo 36% volilnih upravičencev in 225.000 ljudi je glasovalo proti izenačitvi istospolnih.. To je cca. 10% vseh Slovencev in to vsekakor ni večina. Zakon o referendumih bi morali spremeniti tako, da bi bil veljaven samo, ...prikaži več če bi se referenduma udeležilo najmanj 50% volilnih udeležencev, ker samo tako je izražena volja ljudstva.

    • Avatar Leon
      Leon 09:15 27.september 2022.

      In danes popoldan bodo člani SDS in skupina ljubiteljev otrok organizirala shod pred parlamentom zoper spremembe vlade ? Potem bodo zapisali,da Slovenija ne želi takšnih sprememb . Res bo potrebno spremeniti zakonodajo glede referendumov in shodov .

    • alen04 11:27 27.september 2022.

      Zebra, volja ljudstva je nad vsemi pravnimi inštitucijami. Tvoj podatek o udeležbi in izglasovanem rezultatu, krepko presega 12 na US. To si predvidevam, da razumel, da je 200k+ ljudi več kakor 12. Kaj in kako bi morali po tvoje spremeniti...mi ...prikaži več dol visi. Dejstvo je, da smo povedali svoje. Pika, konec, Amen....ok?

    • 725b03553d49f4b8e93285a1f3dfccb54987f980 11:48 28.september 2022.

      Jakec "ustavna odločba je nad referendumom." O kateri ustavni odločbi govoriš? Mogoče o pravici CELOTNEGA prebivalstva,da vpliva na ustavo preko referendumov? Ali pa o "pravici" manjšine,da vsiljuje svoja stališča večinskem prebivalstvu,preko protiskov na politike in drugače-mišljenike? Ker če je slednje,takšnih ...prikaži več besed v ustavi NI...

  • Grof 14:33 26.september 2022.

    Golob, a veš kaj je najlepše, pustil si gen i v pički materini, plačal v naprej sončno elektrarno v juniju do danes pa ni odgovorne osebe v gen i da mi pojasni kdaj bo zaklučen zadani projekt, ? ???????

    • Avatar Leon
      Leon 14:43 26.september 2022.

      Kaj je rekla tista ,ki te je povrgla v štali ? Vržite nekaj slame ,da ne bo tele na betonu ležalo.

    • Avatar torolino
      torolino 14:55 26.september 2022.

      In Levon, kaj je narobe povedal?

    • Avatar luckyss
      luckyss 15:06 26.september 2022.

      Grof...Golob ni nič Gen-i, pustil, pač pa mu prejšnja vlada ni podaljšala mandata...Hojs mu je očital premalo dobička...torej prenizke cene za gospodinjstva...Naj ti Hojs naredi sončno elektrarno saj je na sončni upravi po novem...

    • Avatar torolino
      torolino 16:47 26.september 2022.

      Elektriko je vnaprej prodal za drobiž, cuzal lepo plačo, bajno nagrado, sedaj pa bo država na borzah kupovala nekajkrat dražjo elektriko. Genij!

  • lojs 15:33 26.september 2022.

    po 100 dneh teatra je sveti holob končno ozdravel in nabral pohuma, da je stopil pred poslance ... verjamem, da imajo veliki zabavni teater, čeprav parlament ni prostor za humoristične uprozoritve

    • Svobodnež 16:17 26.september 2022.

      Lojs, a veš, da si teslo! Norčuješ se iz primorskega narečja - in to ti, ki si pravzaprav polpismen??? A te ni sram??

    • lojs 16:22 26.september 2022.

      ja, sram me je, naj mi vsi primorci odpustijo, samo dve črki sem zamenjal, to počnejo tudi po nekaterih drugih krajih, recimo okolica kranja ... se pa globoko opravičujem, ker samo meni ni dovoljeni dveh črk zamenjat

  • MK_NEW 14:51 26.september 2022.

    ti sončni kralj --- MAJO KURAC 100% PODPORO.... JA BEDAKI IN KONJI VAS ŠE PODPIRAJO... KOLIKO PANELOV SI POSTAVIL? KAJ SI NAREDIL ZA MALEGA ČLOVEKA, KAJ ZA PODJETNIKA? puši ku...c bedak

  • lojs 15:49 26.september 2022.

    še dobro, da imamo svetega holoba, da nam pove, kaj je papež frančišek lansko leto izjavil, sicer tega ne bi vedeli ... "vsi smo božji otroci" ... odkrito povedano, da ne vem, kdo je večji izumitelj, on ali papež ... ...prikaži več ne vem kaj dela na levi strani, če je tako pobožen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.