Magazin /magazin/vip
47391 ogledov

Partnerja znanega Slovenca brutalno pretepli, leži v bolnišnici!

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pesnik51 09:51 14.oktober 2019.

    čista jeba tole ... ni fajn .. ampak neki drugega vas prosim. A nehate prosim naslavljati neke ljudi, ki so nekoč nastopili v neki bizarni reality oddaji z zvezdniki? Bil je na TV 3 tedne, potem je šel pa nazaj ...prikaži več v temo in vi boste do 2024 pisali "resničnostni zvezdnik" Uredništvo Žurnala, ne vem, če vas tole gane, ampak ne nas imeti za budale .. lahko se vrne kot bumerang

    • leonardo 14:06 14.oktober 2019.

      Pesnik to pa Žurnalovce res ne gane, čeprav so to slišali že vsaj stokrat.

  • blayo 10:04 14.oktober 2019.

    Najbolj hecno je pa to, da nekateri še kar mislijo, da je FB "sredstvo" za reševanje družbenih problemov. Je prej obratno. Zdaj bodo po vsej verjetnosti pretepli še njega...

    • maximilian97 03:20 01.januar 2022.

      Sej bi ga ze.. sam je verjetno pametnejsi kot njegov fant.. plus pravi da vidi v prihodnost s pomocjo ciganskih kart... cudno da ni preprecil tega napada... ali pa je mogoce hotel da se zgodi in je pustil.. To or ...prikaži več he is full of shit... probably the later

  • VojtehVišenhofer 13:34 14.oktober 2019.

    Enkrat, ko so na TV Dnevniku nekoga na cesti nekaj spraševali, sem v ozadju kot mimoidoči šel mimo in se me je videlo za 2 sekundi. Ali sem sedaj tudi jaz znana osebnost?

  • Buča Pepa 10:02 14.oktober 2019.

    Zopet veleum izpod peresa Svetovno znane Ane

  • perhan63 12:15 14.oktober 2019.

    pravilo..ljubezen se izkazuje doma ne na ulicah

    • mph 10:55 15.oktober 2019.

      A velja to za vse? Se lahko potem "klasičen" par poljubi na ulici ali drži za roke? :-) Da ne bo pomote, meni je pač gnusno gledat, da bi se tipi zalizovali kje na ulici (vem, vem, ni fer, ampak, ...prikaži več če bi se ženske, me ne moti :-) ), sem že videl in takoj pogledal stran, meni je pač bljak, .... ampak, kar pa zadeva ČLOVEKOVE pravice, pa imajo kar zadeva mene vse, tudi imajo pravico, da si izberejo kogar hočejo, če sta oba za in noben nestrpnež nima pravice se spravit na nikogar zardi tega ali rase.

    • perhan63 11:05 15.oktober 2019.

      nisem rekel da nimajo pravice izbrati kogarkoli..ampak ljubezen se izkazuje doma...kapiš

    • mph 08:04 17.oktober 2019.

      @perhan63, kapiš, izgleda pa ti ne kapiš kaj sem te spraševal .... če to velja za VSE potem, da se ne izkazuje ljubezni na ulici (ne govorimo o seksu). Ali so tudi tukaj dvojna merila. Kot pa sem napisal meni ...prikaži veči osebno naredi slabo videt dva tipa, da bi se zalizovala na ulici, spraševal sem samo o načelnosti.

    • maximilian97 03:24 01.januar 2022.

      Ja strejtici, nehite se prijemat za roke in celo zalizovat pred vsemi. Nasplosno ne maram teh PDA because nobody but you two cares and we don't need to see that. SEM ZA da se to prepove za vse(unlike the op ...prikaži več who probably has double standards)

    • maximilian97 03:30 01.januar 2022.

      @mph zgleda dan si ti edini kle s dvojnimi standardi. mene boli k kdo se zvali pred vsemi, dva tipa, dve zenske ali zenska in tip. nic ni bolj ali manj nagravzno, vse je isto in je neprimerno pocetje, ki se more nehat.

  • mizimazi 10:28 14.oktober 2019.

    A zdej je pa vsak peder ze znana osebnost?

  • Avatar Leon
    Leon 10:31 14.oktober 2019.

    Nestrpnost je v slovenski Ustavi pred socialno državo !

  • Pepe007 12:46 14.oktober 2019.

    Žal je v življenju tako, da se je konfliktom treba izogibati, ne pa jih iskati. Ko te polomijo, ne pomaga veliko, da je zakon na tvoji strani. Citiran zapis na družbenih omrežjih da slutiti, da mogoče nisem daleč od resnice.

  • nina58 22:11 16.oktober 2019.

    Geji nikomur ne skodijo. Isto so ljudje, kot mi. Tudi hetero pari v javnosti izkazujejo svojo ljubezen pa se jih ne pretepa. Me prav zanima kaj bi rekli storilci, ce bi se njih na ta nacin preteplo. Kje je strpnost? ...prikaži več Razumem pa, da ljudje, ki pretepajo druge, uzivajo ob tem - vendar to je bolano in vredno obsojanja.

  • pro 18:08 14.oktober 2019.

    ko pogledaš sliko ti je vse jasno vsak komentar je odveč

  • jakec1575 22:36 14.oktober 2019.

    Za vse homofobe, prikrite in neprikrite. Nabijem vas nekam. Če pridete v moje roke in vam pretipam jetra in ledvice..... Enkrat se izkoristil pojem samoobrambe in nabil nasilneza vasega kova. Zal vase sorte ne more resiti niti preventive, mogoce psihoterapija. ...prikaži več Ampak zelo dobro pa delujejo batine. Homofobi. Odhebite.

    • maximilian97 03:36 01.januar 2022.

      Tko mors ja.. ampak zov so homophobi picke is jih je vedno vsaj pet, tak da sam lohk laufas stran. Ce si men to zgodi si zapomnem face in pol k dobim enga izmed njih na samem bo batine fasu.

  • nada99 08:09 15.oktober 2019.

    v bolnišnico LJUBLJANA-polje

  • nada99 08:08 15.oktober 2019.

    pa še tega poslati na zdravljenje, ali naj si poišče žensko, ko je on v bolnišnici

    • Milan59 14:05 20.oktober 2023.

      Po napisanem sodeč si ena boga deklina,ki že dolgo ni fasala.Če tudi bi se vsi geji odrekli svoje spolne usmerjenosti,ti nikoli ne boš videla k…a

  • marsal 20:59 14.oktober 2019.

    homiči so bolniki , ki jih je potrebno zdraviti ! So produkt družbe in ne genske deviacije !

    • mph 07:22 15.oktober 2019.

      Resnično ti privoščim, da bi se tak rodil ti in potem blodil. Takšni kot ti so jih nekoč "zdravili" s predelavo v milo in podobno, zažigali na grmadah, .... Mimogrede, ločevat ljudi po rasi, spolni orientaciji, ... spada v isto ...prikaži več vrsto sprevrženosti ločevanja ljudi. Ah, mimogrede, tudi Slovenci kot ostali slovanski narodi smo po nacistično manj vredna rasa, če sklepam, da si tudi sam Slovenec. Glede na odnos družbe pa sem vesel, da se nisem rodil s tako orientacijo, si pa tega nihče ne izbira.

    • maximilian97 03:42 01.januar 2022.

      @mph... sj se je... research kaze da homophobes are just the gays in deep denial.. they are so afraid of the concept, they feel the need to try and distance themselves as much as possible from it.. but it doesn't ...prikaži več work, the more you try to tell people you're not gay, even tho nobody asked, the more obvious it becomes you indeed are a gay. Pa se depresivno je k oni ne uzivat v tem kar hocejo bit "straight" or "incel" lovelife. Only men attract them and they hate that fact.

  • sam50 09:36 14.oktober 2019.

    Ni lepo,razlog verjetno obstaja,ampak ocenjevati čez rame,koliko bo ledvica še delovala je najmanj nakladanje za zavarovalnico ali odškodnino-meni je pred leti tudi po nesrečni operaciji odpovedala ledvica,prognoza je bila,da dokončno,vendar se je stanje popravilo in mi že nekaj desetletij funkcionira normalno....

    • mph 11:12 14.oktober 2019.

      Upam, da ne odobravaš dogodka, če je bil na spolni osnovi?

    • maximilian97 03:46 01.januar 2022.

      @mph tudi ce nebi bil, pet al deset folka je napadl tega tipa od zadaj, s tem so sam dokazal da so picke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.