Slovenija
2549 ogledov

Oprostili še enega slovenskega tajkuna

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:11 21.november 2018.

    Bravo ! Sodba je v imenu ljudstva ,tistega ljudstva ,ki jih je opeharil,pokradel, jim uničil družine in zdravje ! Kdaj bo ljudstvo zahtevalo spremembo sodne zakonodaje ,kjer bo se črtala ta floskula ......V IMENU LJUDSTVA in zapisalo v IMENU SODNE ...prikaži večE KASTE ! Čas je za spremembe .

  • jakec42 14:06 21.november 2018.

    Ja normalno za lopove v kravatah so drugačni zakoni kot za kurje tatove!Samo ne pisat da je to sodba v imeni ljudstva ,ker ljudstvo z takimi sodbami noče imeti opravka!

  • Avatar jezeran
    jezeran 14:33 21.november 2018.

    a je bilo kaj drugega za pričakovati, saj še nobeden od elite ni odgovarjal za svoja dejanja in tudi ne bo

  • borut08 15:15 21.november 2018.

    Seveda so ga oprostili saj ga je drzava nastavila oz.elite in druzba lopove podpira.Ko sem grdo pogledu lopova prisesanega na drzavne jasli sicer sina bivsega vplivnega rdecega direktorja(Forum 21) me obiskala policija(Lasko)in prejel sem placilni nalog,ko pa sem sam zelel ...prikaži več podati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti oz.so jo sele po pritozbi na MNZ.Kam se lahko sploh mali clovek obrne,ce policija oz.drzava sciti lopove in krati pravice malim ljudem.Komunizem po komunizmu in diktatura!

  • Avatar olor
    olor 15:01 21.november 2018.

    Ja res je že skrajni čas za spremembe. In ti tajkuni so delali luparija na robu takratnega in zdajšnjega zakona in posledica so oprostilne sodbe. Veseli bodimo, da ti kao tajkuni ne vlagajo tožbe proti državi in bi še na ...prikaži več ta račun legalno pridobili sredstva.

  • kmetek 20:38 21.november 2018.

    Mafija ščiti svoje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.