Slovenija
4308 ogledov

Pazite, da vas na valentinovo ne nategnejo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 18:35 14.februar 2023.

    Sem imel že podobno izkušnjo,samo za razliko sem vedel da je nateg,nekaj dni pihanja na dušo je bilo,potem pa klasično ,da ima problem z financami 😅,pa ji ni uspelo .potem je bil doktor ,ki je pomagal na srednjem vzhodu ,pa ...prikaži veča seveda vse prevedeno z translate bilo ,Kdor to naseda mora biti pa res naiven do amena.

    • Boschtjan Zupanchich 21:24 14.februar 2023.

      Tudi mene so že pred več kot desetletjem isto hoteli prevarati neki zlobni hekerji, pod pretvezami osamljnih bejbik, , ampak, sem takoj posumil, za kakšno Prevaro za denar se gre. No, nek moj prijatelj pa je bil nekaj let kasneje ...prikaži več ob 9.000 e , ker je bil bolj slep kot jaz.

    • Avatar NickMason
      NickMason 06:27 15.februar 2023.

      Ja kao rakavi v zadnjem stadiju,pa ti ponujajo vso imovino ,samo ne gre brez tvojega transakcijskega računa in ga daš,evo ni več dinarčkov.

    • Boschtjan Zupanchich 21:35 15.februar 2023.

      Pri naju se je šlo samo za "osamljene pridne prijazne lepe sposobne punce" , ki da so takoj pripravljene vse pustiti in se preseliti k nam, samo za dvig svojih 7 milijonov pa morajo poplačati neke bančne klavzure okrog 10.000 ...prikaži več e , potem se pa takoj preselijo k nam. No, ostalo ni nič od tega vsega, razen pufi.

  • Pišmevuh 18:01 14.februar 2023.

    Kera bi se branla?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.