Slovenija
171969 ogledov

V torek morda ne boste smeli v trgovino

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomaz_321 07:42 27.januar 2022.

    Poglejte Žurnalovčkovi... Takole gre.. Kdor se je cepil se PAČ JE CEPIL!!! Kdor pa se NI CEPIL se pa tudi NE BO CEPIL!!! Pa če mi vsi novinarji začnete po trepalnicah skakat!!! Ste razumeli???

    • smoljo 09:42 27.januar 2022.

      Točno tako,zdaj bodo samo tisti ,ko jim bo "status ",potekel se pridružili na čoln necepljhenih ...več in več...pa tako so verjeli v neskončnost ....

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:18 27.januar 2022.

    Tole vse skupaj spominja na kongres Butalcev, kjer izbirajo najbolj butaste predloge in na koncu zmaga Janezova "stroka" z absolutno prednostjo...Če se boste preveč zafrkavali z narodom, jo zna kdo dobiti po "piiii.."

    • igor52 22:55 30.januar 2022.

      Eh, kdaj bi jo kdo že moral dobiti po piiii, pa je ni.

  • Avatar jate
    jate 08:14 27.januar 2022.

    jebite se vi lepo vsi skupaj,vi in vaše cepljenje,...kaj vam še ni jasno,da tisti,ki se do zdaj ni cepil se niti ne bo,sedaj lahko greste preštevat ,koliko ljudi je RESNIČNO zvesti samim sebi in svojim prepričanju in se nas ne ...prikaži več da podkupit,ostali ki so se upirali pa so se naposled uklonili so prodane ovce ,ki niti sebe ne cenijo kaj šele druge,sicer vsak ve zase,pa vendarle dajte nam mir saj cepljenci ki niste testirani prenašate okužbe ,kapirate,ali ne al imate skurjene možgane.

    • krnekina12 09:50 27.januar 2022.

      Ah ja seveda. Tisti, ki so se cepil ne cenijo drugih, vi antivaxerji, zarad katerih so polne bolnice, ste pa najvecji altruisti tega sveta. Samo bolani mozgani lahko pridejo do takega zakljucka.

    • kontrahan 12:13 27.januar 2022.

      jA krnekina12 ti dam prav. Samo bolani možgani pridejo do takega zaključka. Lepo da priznaš, da si bolana.

    • Ender3 16:20 27.januar 2022.

      krnekina12 👎 je on, samo en od up. vzdevkov za katerim stoji provladniaktivist, ki nima veze s stroko, provocira in širi cepilno maloumje.🐑🐑

    • Avatar jate
      jate 18:35 27.januar 2022.

      krnekec,kaj porečeš na to ,da vi butasti NE TESTIRANI CEPLJENI cepci prenašate okužbe??? ah bejži no a si cepljen in kdaj si se nazadnje testiral, da se prepričaš ,da ne prenašaš okužbe kljub temu ,da si zdrav???? ti ki kao ...prikaži večo si za dobrobit družbe...

    • krnekina12 23:02 27.januar 2022.

      Lol, keri biseri inteligence ste vi trije. En komentar boljsi od druzga, hahahah.

    • Avatar pantani
      pantani 07:31 28.januar 2022.

      Ko koprivi podaš argument in nima odgovora, začne zmerjati. Tipično za tiste z IQ sobne temperature. Jate, točno to, pri nas v službi večina cepljenih pozitivnih, necepljeni pa delamo namesto njih!!!

    • krnekina12 10:56 28.januar 2022.

      Samo bistroumni mozgani antivaxerjev lahko smatrajo ta skropucala za "argumente".

    • Avatar jate
      jate 12:44 28.januar 2022.

      pantani ,isto pi nas

    • Avatar jate
      jate 12:49 28.januar 2022.

      krnrkec, sem te nekaj vpašala,kaj se izogibaš odgovoru??? kdaj si se nazadnje testiral??se nisi kajne!!! koliko si jih že okužil ti cepljeni "pametnjakovič" in koliko si jih spravil v grob ?

    • krnekina12 14:33 28.januar 2022.

      jate, to si prasala ze 10x. A ne premores nobene svoje originalne misli? S programom bi se lazje pogovarjal kot z vami, papagaji. Jst, neokuzen, koliko sm jih v grob spravil? Res ste nadute svinje, da si sploh upate kej ...prikaži več takga izjavt, zraven pa samozavestno oznanjate vaso antivax propagando. Da te ni sram res, neverjetno.

    • krnekina12 14:39 28.januar 2022.

      Pogledas graf precepljenosti in smrti na teden v EU, pa vidis, da v precepljenih drzavah imajo po 2x-3x manj smrti na teden kot pri nas in ostalih zabitih drzavah. In pol si upas s takim izjavam? Da ne govorimo kolk ...prikaži več dnarja gre za vas, idiote, za testiranje. To so tud vsi drugi krivi, ane. A mas sploh kej odgovornosti v zivljenju, al so za vse drugi krivi? Sej bi ti reku krava, pa nocem zalit zivali.

    • Avatar jate
      jate 15:05 28.januar 2022.

      seveda s testom dokažemo da ne okužujemo druge, ti pa mirno tavaš z okužbo ,ki niti ne veš da jo imaš,če se nisi testiral in pol mi boš ti govoril koliko si naredu za družbo...če si se cepil si se ...prikaži več samo zato ,da se lahko goniš okoli po trgovskih centrih itd,sigurno ne zaradi svojega ALI ŠE MANJ TUJEGA ZDRAVJA,ajd bodi fajn vidim da sem te razpičkala,čuvaj žolč da se ti ne razlije od besa,pejt na JOGO ali SEX,:-))

    • krnekina12 16:55 28.januar 2022.

      Glede na to koliko hodim okoli, sem tazadn clovek, ki bi se mu blo treba cepit. Tko da, nimas pojma. Ne o meni, ne o cepivih, ne o nicemer. Tko da bod malj bolj pohlevna glede na svojo pamet. Pomoje ...prikaži več joga in sex manjkata tebi, ker se tako obremenjujes s to korono.

    • Avatar jate
      jate 19:11 28.januar 2022.

      jaz se obremenjujem,če bodo uvedli PRISILNO cepljenje ne pa z kvazi bacilčkom,ki je samo plod zaslužkarjev

    • Avatar pantani
      pantani 11:02 29.januar 2022.

      Strahopetci in ljudje z IQ sobne temperature so prestrašeni in lahko vodljivi,zato so se tudi cepili!!! Jate ne pusti se sprovocirati osebi ali osebam, ki ne zmorejo razmišljati logično,ampak se ravnajo po tujih navodilih.

    • krnekina12 12:01 29.januar 2022.

      Pantani, organizirimo IQ test pa se zberte vsi stirje skup. Pa gremo za 10k evrov. Me niti mal ne skrbi za svoj denar pri takih bistroumnezih. xD

    • Avatar jate
      jate 17:18 29.januar 2022.

      krneki ,lahko imaš ti IQ milijarda,ampak če ne znaš mislit in uporabljat zdravo kmečko pamet ,je vse zastonj razni doktorati itd...poznam ljudi ,ki so končali visoke šole brez piflanja,v danih situacijah pa zabiti za popizdit,največja šola je ŽIVLJENSKA ŠOLA,Pa še ...prikaži več to največ samomorov po statistiki je med zanimivo visoko IQ,hmm

    • krnekina12 20:18 29.januar 2022.

      Verjetno zato, ker se zavedajo med kaksnimi debili zivijo. Torej, zakaj potrebujemo sploh izobrazbo itd. sej lahko uporabmo zdravo kmecko pamet ane? Kvantna fizika, relativnostna teorija,... to je vse zdrava kmecka pamet. Ampak v temu primeru, se pa strinjam, ze ...prikaži več z "zdravo kmecko pametjo" se da vidit, da cepiva pomagajo. Tko da, nimas niti tega.

    • Avatar jate
      jate 09:10 30.januar 2022.

      ma si res bogi,ni kaj mi preostane le,da molim zate,ajd ne da se mi s tabo ukvarjat,vsak ima svoj prav in tega ne spremeniš, ajd zbogom

    • papak 22:06 30.januar 2022.

      Mejte se radi, cepljeni in necepljeni. Brezveze se kregate in zapravljate energijo ko bi lahko počeli kaj pozitivnega.

  • Avatar Leon
    Leon 08:18 27.januar 2022.

    NIJZ in njihov Krekec so zadevo zamočili do skrajnosti ! Kdo bo razložil upokojencem ,da ne smejo v trgovino čeprav so bili cepljeni in imajo potrdilo . Že sedaj so bile hude težave .

  • alexander6 08:32 27.januar 2022.

    Danes je precepljenost 57%, čez en mesec pa bo 45%. Poklukar bo pa modroval.

  • Avatar Leon
    Leon 07:33 27.januar 2022.

    Kaj pa kdor se je 3x cepil z AstraZeneca ? Nekateri so januarja prejeli poživitveni odmerek AstraZeneca ker so tako želeli in je obstajala takšna opcija . Tako je bilo v MB .

    • Dusan12 09:14 27.januar 2022.

      Pri nas na Jesenicah se ni zgodil Maribor, to mesto je vedno nekaj posebnega, kot Kangler npr.

    • Ender3 16:25 27.januar 2022.

      Duško12 kakšna posebnost na Jesenicama pa, da jaz ne vem za to.? Si dnevni priseljenec ali aktivist -migrant ??

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:30 27.januar 2022.

    Cepi se cepec..

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:47 27.januar 2022.

    Včasih smo brali butnglavce,zdaj imamo pa v živo

  • migi 08:22 27.januar 2022.

    Razumi, kdor lahko! Takšne bedastoče se ne da prebrati!!!!!!!

    • miha91 09:47 30.januar 2022.

      Še egipčanski hieroglifi so lažje razumljivi, kot pa te čačke iz Janezove bolne glave.

  • rd2dmk2 09:45 27.januar 2022.

    počasi tale virus gre v penzijo, naši belohalniki pa imajo vsak dan bolj hudo abstinečno reakcijo .. špikat, špikat, ne na pol leta, ne na tri mesece, kar vsak teden.... mal se spomnite velikih besed kako bo potrdilo veljalo do ...prikaži večdo sodnega dne.. ne vem ali sem prespal ta dan al kaj. za povrh pa.. Logarca se je bahala kao so zdravstvene ustananove 80% plus precepljene, zdej pa.. ojoj ... so te zdravstvene ustanove prazne, ker so zaposleni .... okuženi. kurc pa cepljenje, če dohtar leži doma,

  • Janez 14:34 27.januar 2022.

    Jebite se. Ne bom se cepil 3. Po drugem odmerku Pfizer cepiva sem imel zelo neprijetne težave s srcem. Kdo me lahko prisili??

    • Avatar pantani
      pantani 07:32 28.januar 2022.

      Noben, vse je na vsakemu posamezniku kako se bo odločil.

  • kapibara 10:08 27.januar 2022.

    Evo, v petke šel kolegu 3x cepljenmu in v karanteni radi totega prehlas, v trgovino pa fasngo. Žal se pri njemu zadržal predolgo, in čez 4 dni obležal v postelji: Prvi dan negativen, potlej pa ozitziven. NE grem po "P"- ...prikaži več ko jih jebe !. Bistvo: 3x ceplenc, v karanteni, okuži 3x necepljenga(MojaKolpa-po lastni neumnosti). Bom videl kaj bo v nedeljo(test doma), ker je v ponedeljek v službi obvezno samotestiranje.

  • suineg7878 08:16 27.januar 2022.

    Glede na dejstva ima beseda neomejen vendarle omejen rok. :) Presstitutke zbor! :)

  • bobubob 10:04 27.januar 2022.

    Potrpežljivost oz. prestrašenost ljudstva je neverjetna. Toliko dokazanih laži in sprenevedanja, pa še vedno verjamejo v 'cepilno odrešitev'. Toliko 'pocepilnih' težav med znanci, prijatelji, pa ne povežejo vzroka in posledice. Bilo bi komično, če zaradi 'cepiva' ne bi bilo toliko ...prikaži več žrtev. Cca 50% vseh primerov po šusu so dogovorno pripisali necepljenim....kar se ve že dolgo, le do podatkov je težko priti.... https://karinrizner.si/2022/01/25/razkrita-prevara-o-ucinkovitosti-cepiv/

  • vzev 17:45 27.januar 2022.

    Kaj hitri test bo zopet veljal 48ur?

  • breacker 22:04 27.januar 2022.

    Za penzioniste pa bo tokrat 10% popusta, ki ga dobijo pri trgovcih, veljalo že v Ponedeljek, 30. Januarja. Marsikateri bo prvega, v Torek, izpustil šoping...

  • Avatar zoo
    zoo 10:24 27.januar 2022.

    Poslušajte bosanskega odvetnika Ajanoviča ima zanimive podatke bos. ministerstva, kdo se lahko cepi, na kakšen način in tako naprej. Vse to so orginalni napotki firm,ki delajo te zvarke.Naš brihtneži cepijo vse povprek. https://www.youtube.com/watch?v=F1r2oHAdk_k&t=360s

    • Naklonsky 10:10 28.januar 2022.

      Bosanski zoo. Vse pove.

    • Avatar zoo
      zoo 10:19 28.januar 2022.

      Naklonsky, poslušaj pol pa pametuj. Upam, da Ustavno sodišče kmalu sprejme (kazensko ovadbo) v obravnavo ,proti vsem doktorjem, ki so sodelovali v tem genocidu. Podana je bila ta teden. Drugi še pridejo na vrsto.

    • Naklonsky 14:39 28.januar 2022.

      Zoo-logi pa referenca... pa ustavno sodišče.. se ti je pa res sfuzlalo, haha..edina ustanova, ki te bo še branila in upoštevala je Ljubljanski živalski vrt ali kaj podobnega v Bosni. Uživaj!

    • Avatar zoo
      zoo 15:18 28.januar 2022.

      @NOKLON, Se boljiš,da boš kje žajfo pobiral, zato me pošiljaš v Bosno ! Vso pamet v duši revnega slovenceljna si pobral,za bruhat, kako neumni mislijo,da so pametni.

  • Ender3 16:36 27.januar 2022.

    Včasih je cerkev delila zakramente sedaj te, iste PCT deli politika. NIJZ operira z večino, tudi dnevnih podatkov, ko se jih zaprosi za relevantne podatke, pa jih nimajo ali cenzurirajo. Koliko časa se bodo še igrali s potrpljenjem državljanov in ...prikaži več v čigavem imenu se oglašajo. Bolj bi jim ustrezal naziv PIJZ...ali Politični Institut za Janševo Zdravstvo.

  • Luksi 12:35 31.januar 2022.

    Banda fašistična, ko sem se šel cepit so obljubljali kolektivno imunost, kar je seveda bila laž. Zdaj smo staknili še mi, ker je bilo seveda otroke treba v šolo pošiljati. In zdaj mi poleg dveh špikanj in prebolevnosti ne pripada ...prikaži več neomejeno potrdilo, ampak bi se moral še enkrat špiknit. Odpade!!!

  • igorgeus 19:35 27.januar 2022.

    kje je tu logika? nekdo, ki je bil 3x cepljen in je potem zbolel, ima neomejen pct, nekdo, ki ni cepljen, pa je samo zbolel, pa 180 dni???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.