Slovenija
2047 ogledov

Pečečnik: "Kot domoljub nisem mogel zavrniti prošnje"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 21:10 14.maj 2020.

    Jaz bi tud bil domoljub, če bi mi po zaključenem poslu ostal miljonček € na računu....BARABE!

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:31 14.maj 2020.

      ne more ti ostati nič, ker ne moreš izpeljati posla. v normalni demokraciji bi do polnoči odmaševal odtoke, ne pa komentiral na portalih in obsojal ljudi. za obsodbe so drugi organi. ne pa gostilniški pijanček.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:23 14.maj 2020.

      Zdaj gledam napad Pavšiča na Perića na POP TV.Pavšiču se čez oči vidi,da je toliko napsihiran,da bi najraje Perića razsekal s sekiro.

  • izRODEk 23:54 14.maj 2020.

    Joc je zgolj orodje v rokah Janše - kšeftar, ki za dober denar opravi, kar mu nekdo ponudi. Domoljublja tu po mojem ni bilo. Primarni zločin ostaja: nepotrebni posredniki, visoki stroški in marže, klientela, zbrana iz vrst SDS. Zato #NEjansizmu ...prikaži več in v petek vsi na kolo!

    • Avatar Leon
      Leon 07:19 15.maj 2020.

      Pečečnik je počel nekaj ,kar mu je nekdo na nedoločenemu kraju ob nedoločenem času omogočil . Rezultat vsega je 200.000.000€ za nakup mask ,kar je 100€ na vsakega Slovenca . Spet smo svetovni rekorderji z najdražjimi maskami po glavi državljanov .

  • Avatar Leon
    Leon 08:33 15.maj 2020.

    Pečečnik je počel nekaj ,kar mu je nekdo na nedoločenemu kraju ob nedoločenem času omogočil . Rezultat vsega je 200.000.000€ za nakup mask ,kar je 100€ na vsakega Slovenca . Spet smo svetovni rekorderji z najdražjimi maskami po glavi državljanov .

  • ode 08:47 15.maj 2020.

    Če bi bil Čečepnik domoljub, bi maske dobavil brez provizije in po nižji ceni. Sicer pa, kaj mu nucajo miljoni, ukradeni zadolženi banana državici: baše se s tabletami proti holesterolu, hipertenziji, tesnobi, nespečnosti, p. prostati. Pa še c mu (najbrž) ...prikaži več posledično ne stoji.

  • Kirka 10:19 15.maj 2020.

    Spet so nas okradli, mi pa to mirno gledamo in poslušamo te lažnive gobce, nikomur pa ne bo nič, ker so sami domoljubi in dobrotniki. Zakaj je Hrvaška lahko nabavljala opremo direktno od dobaviteljev po precej nižji ceni? Pri nas ...prikaži več pa so se vpletli vsi sedanji in nekdanji politiki z Urško vred. Prekleta banda lopovska!

    • kapibara 11:08 15.maj 2020.

      res je, da tole krajo zopet samo gledamo.. tako so nas zdresirali že vse od 41 naprej..

  • Avatar Blansilika
    Blansilika 01:02 15.maj 2020.

    Si želiš najti žensko za eno noč? Pojdi –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.