Slovenija
2053 ogledov

Pečečniku naročili maske FFP2, a je ta dobavil navadne kirurške

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 09:42 21.april 2020.

    Pečečnik tle sploh ni nič kriv.Naročnik mask bi moral vedeti katere kje potrebuje in po čim nižji ceni in ne Joc Pečečnik,toliko da mu stopim malo v bran. Zakaj toliki "strokovnjaki" zaposleni v javni upravi? Torej, najprej se pozanimaš po ...prikaži več resorjih(vodilnih) katere in koliko,pa pol naprej... .

  • Ender3 11:17 21.april 2020.

    Ukradene, preplačane in napačne! In glej,nihče ne bo odgovarjal.

  • sam50 10:33 21.april 2020.

    Evo Joco,si stopil v bran Čeferinu in sedaj bodo po tebi udarili z vso možno artilerijo in te skušali uničiti-se ve kdo....

  • Avatar Leon
    Leon 08:31 21.april 2020.

    Kaj Pečečnik ve katere maske so prave ? Dobil ne navodilo od naročnika to je Počivalšek ali Tonin ! Torej naj vrnejo ali pa plačajo iz svojega žepa .

    • Avatar right
      right 09:09 21.april 2020.

      kreten blesavi, samo da komentriraš in pljuvaš. a Počivavšek in Tonin sta pa vedela ker sta sama nakladsala te maswke na Kitajskem. Tele debilno. komaj čakam tvoj naslednji komentar, bumbar mentalno omejeni.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:47 21.april 2020.

      In tle bi morali spremeniti zakon,da se roba(bilo katera) nabavlja neposredno državni organ,stroka,ki bo nekaj uporabljala.A ne eni posredniki.... .Če je to tako,potem mi tolikih vladnikov,javnih uslužbencev sploh ne potrebujemo.

    • Avatar Leon
      Leon 09:55 21.april 2020.

      Zakon dopušča naročilo neposredno preko vladnih služb ,žal imamo organe nadzora ,ki delujejo koruptivno .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:22 21.april 2020.

      Leon,zakaj pa potem mediji poročajo,da glih po zakonu ne smejo.Da je zakon tak,oziroma zakon sprejet tak.da ne smejo neposredno naročati.Ne vem,ali pa mediji lažejo?

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 10:37 21.april 2020.

      @Leon prav zres so … . Pokvarjeno pri vsem tem je, da so to 'malenkost' pri kraji mask prikrivali dva tedna, do razkritja tretjega. Odzivi na Twitterju so pa itak zgovorni #SkupajZmoremo

    • Avatar Leon
      Leon 11:33 21.april 2020.

      @pinko.........ne bereš pravih medijev ! Nova 24 ,Demokracija ,Reporter .....niso vredni mojega časa .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:20 21.april 2020.

      Leon,saj jaz nisem navedel vira,kateri mediji to govorijo.Pogledam pa itak vse, da si potem ustvarim mnenje.Drugače pa.če te že zanima,sem to slišal iz medijev,ko imajo lepše poglede na levo opcijo.Poglej Večer, kakšne rezultate objavlja za LMŠ,če bi bile zdaj volitve(9,8). ...prikaži več. So fuj fuj? Ne niso,to številko deli z 2,da dobiš eno realno sliko,ali približek rezultatu volitev... .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.