Avto
11062 ogledov

Pediatrinja: V zadnjem času v ambulanti ogromno otrok s slabostjo in vrtoglavico

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bozo87 08:31 05.julij 2019.

    PODHRANJENOST, ZIHER

  • NeAnonimni 13:29 05.julij 2019.

    Fak starši ne skrbijo za otroke. Najbolje, da država podržavi otroke in jih sama vzgaja in napaja.

  • Majazmaja 14:19 05.julij 2019.

    ... nato pa se ta količina povečuje na dva litra dnevno pri šolskem otroku. -> kot vidim, tega NI priporočila pediatrinja, v skrpucalo pa ste vkomponirali, kot da je. 2 l dnevno je pri npr. 6-letniku (= šolski otrok) absolutno ...prikaži več preveč in dobro pri npr. 15-letniku. Pri malih otrocih je pa absolutno preveč.

  • Avatar Micheal_Benson
    Micheal_Benson 21:00 06.julij 2019.

    Pozdravljeni, z veseljem vam sporočam, da je resnično posojilo podjetje, od katerega lahko dobite hitro posojilo, nudimo vse vrste posojil našim zaupanja vrednim strankam z obrestno mero 3%, kontaktirajte nas, če potrebujete posojilo. Pošljite nam e-pošto Michealbensonloanagency@gmail.com Obrazec za posojilo ...prikaži več in ga vrnite. Whatsapp: +61447666281 Polno ime ................. Let .............. Država ..................    Znesek zahtevanega posojila. .................. Trajanje ................

    • Rudman 07:42 09.julij 2019.

      Potrebujem 500000€ nepovratnih sredstev za razlicne investicije.

  • janis2 12:43 25.januar 2022.

    danes sem zelo navdušena. Videla sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri LAPO M-F, zato sem se odločila za prijavo na podlagi priljubljenih priporočil in šele pred nekaj urami sem na računu potrdila skupni znesek 28.500 evrov. To ...prikaži več je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da zaprosijo za svojo e-pošto: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.