Slovenija
11509 ogledov

Pelosijeva odšla, na Tajvan takoj vdrlo 27 kitajskih vojaških letal

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gartner54 17:44 03.avgust 2022.

    Tajvan je del Kitajske, kar priznava tudi Slovenija in prelet letal skozi suvereno teritorialno ozemlje ni" VDOR" - kreteni žurnalovski. To je tako, kot bi iz Brnika vzletelo slovensko vojaško letalo, preletelo Maribor in bi govorili o VDORU na štajersko..

    • jakec1575 23:00 03.avgust 2022.

      Tajvan se vedno ni del kitajske. Zgodba se ni zakljucena. Malo zgodovine ne skodi

  • Avatar luckyss
    luckyss 17:22 03.avgust 2022.

    Niso vdrli, ker Tajvan mednarodno ni priznan kot suverena država, tudi od ZDA ne in se šteje kot del Kitajske...Kaj vam ni jasno bebci ?!

    • Jernej65 19:49 03.avgust 2022.

      luckyss, ko bi se le zavedal, da si največji bebec prav ti. Ljudje imajo različne poglede in niso vsi bebci, ki razmišljajo drugače od tebe. A ne "bebec".

    • Ender3 19:59 03.avgust 2022.

      Jernej65 prenehaj z žaljivkami !

    • Jernej65 20:05 03.avgust 2022.

      Napisal sem popolnoma enako, kot pišeš ti. A ti ni všeč, da te ima nekdo za bebca, ker misli drugače od tebe?

    • Jernej65 20:07 03.avgust 2022.

      Mišljeno je bilo za luckyss. Ender3, a tebe njegove žaljivke ne motijo.

    • jakec1575 22:59 03.avgust 2022.

      Kuza. Preberi si zgodovino . Vsaj zadnjih 100 let

    • PasjaProcesija 02:43 04.avgust 2022.

      Jernej65, jakec1575, moj poklon, da imata voljo za boj proti mlinom na veter. Ker logika je preprosta. Če gredo Rusi nad Kijev, če razsaja covid in če ima Tajvan svojo oblast... so za vojno krivi Ukrajinci, covid ne obstaja/ni smrtonosen/je ...prikaži več svetovna zarota/umirajo samo cepljeni itd., tajvanski parlament pa je podaljšek kitajske partije. In podobno naprej, absurd pritegne. Ponavljajta vse v nedogled. Velja obratno kot piše v medijih. Na Krasu ni bilo požara. Kdor misli drugače, je zarukana ovca.

    • Jernej65 07:57 04.avgust 2022.

      PasjaProcesija, se popolnoma strinjam z napisanim. Včasih je treba tem mlinom na veter poslati malo vetra iz nasprotne strani. Zanimivo je opazovati, kako se ti mlini začnejo panično vrteti in zapletati v svoje nesmisle in nebuloze. Zarukane ovce smo pač zarukane, kaj češ.

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:24 04.avgust 2022.

      Ovčke moje, samo dve leti je trajalo, da se je mit o uspešnem Covid cepivu sesul...Pri Ukrajini in Tajvanu pa so itak dejstva na voljo...Torej kar v vrsto ovce, hlače dol in rokav gor, pa za gretje pozimi si naštimajte ...prikaži več posnetek gorenja v kaminu, imate na spletu, brezplačno.....

    • Jernej65 08:32 04.avgust 2022.

      Ne skrbi ti za moje ogrevanje, sem popolnoma neodvisen glede tega in lahko gledam kako gori v pravem kaminu za razliko od tebe, ki opazuješ posnetek. Glede covida in cepiva si še vedno v zmoti in kar svoje zveste ovce ...prikaži več prepričuj s svojimi nesmisli. In pazi, da te ne ugrizne lasten pes, ker ga bo pozimi zeblo v tvoji zatohli kleti. O Ukrajini in Tajvanu so pa res dejstva na volje, le tvoj procesor jih narobe procesira, mogoče bi ga na Tajvanu znali popraviti, a bo težko.

    • PasjaProcesija 08:37 04.avgust 2022.

      Greje me lastno volneno krzno.

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:40 04.avgust 2022.

      A boš zanikal, da mednarodna skupnost ne priznava suverene države Tajvan ?! Boš zanikal, da celo EMA opozarja na stranske učinke cepiv ?! Boš zanikal, da velika večina sveta ne obsoja ruske operacije v Ukrajini.?! ..Ovca blesava ;)

    • Jernej65 08:49 04.avgust 2022.

      A boš zanikal da cel svet priznava Ukrajino kot suvereno državo. Boš zanikal, da je napad na suvereno državo, ki jo priznava cel svet, agresija. Boš zanikal, da je med starejšo poulacijo cepivo rešilo kar nekaj življenj.?! ..Oven zarukani;). Lahko ...prikaži več se prepucavava v nedogled.

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:59 04.avgust 2022.

      Napad na suvereno državo ni nobena redkost, vprašaj ZDA in NATO ...Koliko jih je cepivo rešilo in koliko poslalo na oni svet se in se še bo veliko debatiralo tudi na strokovni ravni.. Je pa med nama velika razlika...Jaz od ...prikaži večd vsega začetka zastopam eno stališče in ne prilagajam mnenj...in slej kot prej se vedno izkaže, da sem imel prav...da sem na strani resnice....Ti in tebi podobni resnice ne poznate, ker ovcam to pač ni dano..

    • Jernej65 09:48 04.avgust 2022.

      Tvoja Resni-ca se je pomerila tudi na volitvah. Sam si lahko videl kje je končala. Ni prejšnja vlada zagovarjala tvojih idej in tudi sedanja jih ne. Po tvoje je 95 % slovencev z vlado vred ovc. Lukec v parlamentu sramežljivo ...prikaži več poskuša z podobnimi idejami kot so tvoje, vendar je kar hitro utišan. Deluješ mi kot nekdo, ki se je zatekel v oko tornada z enimi 20 somišljeniki in ko se tornado malo premakne vas odpihne v prafaktorje. Jaz sem del tornada in me taki pezdeti kot si ti ne ogrožajo.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:42 04.avgust 2022.

      Si pač ovca in morda se tega celo zavedaš, zato si tako jezen in "del tornada", kreten...:)

    • Jernej65 10:45 04.avgust 2022.

      Pazi da ti pritisk preveč ne naraste. A boli, ko ti nekdo pokaže kje ti je mesto. Tudi kreteni ovce smo pametnejši od tebe.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:48 04.avgust 2022.

      In Jernej, zakaj rabiš še nick "MS"....Ali misliš, da boš zato dvojno pameten ?! ;))

    • Jernej65 10:57 04.avgust 2022.

      luckyss, sedaj si pa napisal res takšno bedarijo kot da bi jaz napisal, da imaš ti še nik Ender3. A ga maš res? Nisi samo pezde, si kar pezde na kvadrat.

    • PasjaProcesija 11:01 04.avgust 2022.

      Dajta no, MS in Ender3 sta po tipologiji povsem drugačna od vaju. MS tudi pripenja povezave do internetnih strani, Ender3 pa je nadležen 100 km/h. A je vredno kuhati zamere? Podajta si roki preko monitorja, za prepire bo še čas.

  • Burja 19:10 03.avgust 2022.

    Saj človek težko dojame, da smo ljudje tako omejeni v svojem sebičnem okvirju.Nenehne grožnje, večna hoja po črti samouničenja.. Bolj majavo ne gre, pa se imamo za razvite, očitno še virus deluje po bolj humanih načelih.

  • eminenca 18:08 03.avgust 2022.

    nekatere države priznajo takoj, druge težko, tretje nikoli ... kdo bi razumel zakaj, ali pač ... taiwan je svetovna velesila po proizvodnji marsičesa, celo stvari, ki jih ni drugje na tem svetu ... obisk američanke se mi zdi provokacija, kitajčki ...prikaži več pa morajo pokazat mišice, predstava za publiko

  • jakec1575 22:58 03.avgust 2022.

    Tajvan je bil do 1970 edini predstavnik kitajske v mednarodnih organizacijah. Danes pa se je zgodba obrnila. Ko vodja postane plen. Modernih kitajcev ne maram, ker za njih etika ne obstaja. Sploh niso komunisti vec. Samo se kapitalisti.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 22:54 03.avgust 2022.

    Bravo Kitajci! Slovenci podpiramo kitajsko suverenost! SMRT Američanom! NUKE USA!

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 22:56 03.avgust 2022.

    Škoda, ker niso Kitajci sestrelili ameriško kurbo!

  • jakec1575 23:29 03.avgust 2022.

    Imeti za soseda kitajca je enako slabo kot imeti za soseda rusa ali zda. Kdo je najslabsi sosed?

  • Pišmevuh 17:25 03.avgust 2022.

    Če ga zdaj ne zavzamejo, ga ne bodo nikoli.

    • Gartner54 17:41 03.avgust 2022.

      Ne moreš zavzeti nekaj kar je že tvoje.. Vlada na Tajvanu se bo kmalu zamenjala in predvideva se, da jo bo zamenjala bolj pro Kitajska vlada, kar bo pomenilo, da se bodo odnosi med Tajvanom in Kitajsko spet izboljšali.

    • Gartner54 17:44 03.avgust 2022.

      Tajvan je del Kitajske, kar priznava tudi Slovenija in prelet letal skozi suvereno teritorialno ozemlje ni" VDOR" - kreteni žurnalovski. To je tako, kot bi iz Brnika vzletelo slovensko vojaško letalo, preletelo Maribor in bi govorili o VDORU na štajersko..

    • Pišmevuh 17:48 03.avgust 2022.

      Njihov je tak ko Kosovo srbsko.

  • endrug 18:01 03.avgust 2022.

    Ko je odšla. Prej si pa niso upali. To vse pove o kitajski vojaški moči.

    • Avatar Leon
      Leon 19:32 03.avgust 2022.

      Tonin si ti ?

    • Ender3 20:05 03.avgust 2022.

      Leon👍 itak da, Ivekov pinokio. Ljudska dvomiljonska sofisticirana kitajska armada ni za odmet to še najbolj vedo ZDA.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.