Slovenija /slovenija/crna-kronika
20 ogledov

Pes ubil svojo lastnico

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mokmelk 00:46 17.januar 2014.

    imam pravico povedati svoje mnenje, hvala

  • ARBAJTER 00:51 17.januar 2014.

    Ampak zato še vedno nimaš pojma o psih.

  • ARBAJTER 00:52 17.januar 2014.

    Ampak zato še vedno nimaš pjma o psih.

  • Undertaker 08:04 17.januar 2014.

    Bedak

  • Undertaker 08:05 17.januar 2014.

    kar tako, pojma nimaš o sih. Kr neki flancaš u 3 krasne. Nevarni so lastniki in ne psi.

  • YaKo 09:16 17.januar 2014.

    Se strinjam, da ni nevernih pasem ampak lastniki. Je pa res, da tudi popolnoma nevzojena čivava lahko strga hlače in malo odrgne kožo, skoraj vzojen pittbull pa požre kakšno nogo ali pa roko.

  • PasjiDrekiVsepovsod 06:27 02.april 2015.

    PasjiDrekiVsepovsod

  • mokmelk 22:17 16.januar 2014.

    Me pa res zanima, kaj je imela 95-letna ženica v glavi, da si je lastila psa, ki ni primeren za nič drugega kot za prepovedane pasje borbe...no ja, saj ni več pomembno...

  • 1111 22:41 16.januar 2014.

    ne komentiraj če nimaš pojma o pseh!!!

  • toms 08:48 17.januar 2014.

    Ti nisi normalen. VSAKEGA psa, neglede na pasmo se lahko vzgoji v hišnega ljubljenčka ali "podivjano nevarno pošast", odvisno od tega koliko lastnik v psa vloži. Stavim kar želiš, da če daš MENI v roke Staforda, nekomu ki nima pojma ...prikaži več o psih (kot recimo ljudje, ki te "nevarne" pasme kupujejo zaradi kao zajebanega videza) pa daš v roke recimo sinonim za "varno" pasmo, recimo zlatega prinašalca, ti GARANTIRAM, da bo moj stafford povsem nenevaren, Goldn bo pa podivjana zverina, nevarna okolici.Skratka kar ti hočem povedat je, da nevarnih pasem NI. Problem je ker različne pasme zahtevajo različno predznanje lastnika (poleg fizičnih lastnosti- dvomim, da je 95-letnica dovolj fit za kakršnega koli psa, razen za kako čivavo, yorkširskega terierja,...). Problem teh t.i. nevarnih pasem a-la Stafford, rottweiler, pittbull, bullterier,... je v tem, da jih ogromno kupujejo, ki nimajo pojma o vzgoji in socializaciji psov. Če se sprehodiš po kakih Fužinah v Ljubljani recimo, boš same te t.

  • mph 15:56 18.januar 2014.

    toms, ljudem se zmeša, živalim se zmeša. Kar tako. Mene samo zanima, če bi tebi osebno bilo povsem vseeno biti zaprt v majhni sobici s pit bulom, ki se mu "strga" ali pa z npr. čivavo? Pa bodi iskren. Kar ...prikaži več pa zadeva tvojo ugotovitev, da nevarnih pasem ni, pa me prav zanima, kaj ti pojmuješ pod "nevarnih pasem ni". Namreč zame recimo čivava ni nevarna pasma, lahko mi malo poškoduje prst. In to je to. Pit bul JE definitivno nevarna pasma. lahko imaš ti lepo vzgojenega pitbula, ki pa še naprej ostaja NEVARNA pasma.

  • mph 15:59 18.januar 2014.

    1111,ARBAJTER (predvidevam ista oseba, drugi nick) ne komentiraj, če nimaš pojma o bistvu tega threada. In očitno ti nimaš niti najbolj blagega pojma, kako so nastali pitbuli, čivave ....V naravi prav gotovo ne. Jih je z načrtnimi križanji ustvaril človek.

  • pinguuu 08:16 17.januar 2014.

    ja seveda, noben pes ni nevaren! ene pasme enostavno niso za dom, so samo za divjino! če se moraš paziti pred psi, kako se obnašaš so nevarni! naš ni nevaren in sem 100% da mu lahko glavo prislonim k gobčku, ...prikaži več nekaterim pa ne moreš in so msrtno nevarni!

  • toms 08:52 17.januar 2014.

    ne vem zakaj je odrezalo na koncu... skratka, da nadaljujem:...boš same te t.i. nevarne pasme videl, ker je recimo tam polno folka, ki mora ob sebi imeti kao zajebano izgledujočega psa. In tu je težava. te ljudje nimajo ...prikaži več pojma o vzgoji in socializaciji psa in posledično te konkretni psi SO nevarni. Ker pa je takih kar veliko rpedvsem v teh t.i. nevarnih pasmah, pa smo mi kar stigmatizirali celo pasmo in jo označili kot nevarno, čeprav je problem samo v tem, da se preveč ljudi, ki nima pojma odloča za nakup takih psov.

  • mph 15:57 18.januar 2014.

    Še to sem pozabil dodati. Čivave niso naravni izbor, niso niti pitbuli. ČLOVEK jih je UMETNO lahko rečemo ustvaril, z NAČRTNIM križanjem. In pri temu je iskal točno določene lastnosti. Ali je rabil žival, ki bo samo za družbo doma ...prikaži več ali takšno za na lov ali za pasje borbe. In rezultati so npr. žival, ki skoraj ne čuti bolečine, ki ima par ton pritiska čeljusti ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.