Slovenija
106 ogledov

Petdeset evrov za stekleničko slovenske mineralne vode

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:50 17.julij 2016.

    Zakaj bi jo po 50e ce jo lahko pod 1 € v neuglednih steklenicah. Je pa vsaj dostopna vsem ljudem. To je treba priznat. Droga je hrvasko podjetje. Torej Slovenska vrtina ni več slovenska. ima hrvaski interes.

  • allstarr111 12:33 17.julij 2016.

    Pa sej so mu uslugo naredili, pri nas je tko noben ni sposoben plačat tolk, kdo pa jo lahko je pa noče, tko da res ne vidim problema. Edin Croati znajo zdaj dat zahtevo za zaščito imena in znamke, ker ...prikaži več oni itak to naredijo če je kaj iz SLOVENIJE in vredno :)

  • Avatar čavez
    čavez 10:42 17.julij 2016.

    Vse čestitke Slovenskim idiotsko zabitim ekonomistom in njihovim pokvarjenim lopovskim predavateljem.

  • Vesoljec 12:11 17.julij 2016.

    Bodo dodali kristale Swarovski, pa bo cena 500€. ;-)

  • KOJAK 15:39 17.julij 2016.

    Če bi bil jaz novinar bi me zanimalo naslednje: "Ker je ministrstvo za kmetijstvo nato ugotovilo, da so že leta 2001 na isti vrtini dali soglasje za polnjenje vode z blagovno znamko Donat Mg, njegovi vodi blagovne znamke niso priznali." ...prikaži več ... A je kdo na ministrstvu odgovarjal za to šlamparijo?

  • allstarr111 15:47 17.julij 2016.

    verjetno ne niti ni verjetno da bo, če pa bi, bi pa jest odgovornemu naložil plačilo čisto vsake flaše katere zarad tega ni mogel ustekleničiti po tržni ceni 50 eur sej po tolk jih prodaja, obresti in odškodnino iz naslova ...prikaži več poslovne škode pa bi opustil

  • Avatar Leon
    Leon 18:13 17.julij 2016.

    Kaj pa polnilnica .................Voda Juliana d.o.o.Tržič ? To je privat ,če kaj poznam .

  • kapibara 18:32 17.julij 2016.

    kojak .. JE .. in to hišnik ker je prepozno vklopil klimo in jim je postalo vroče, ob objavi te notice..

  • Lejla Bilković 18:14 17.julij 2016.

    Poglejte ta link: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012671837170Toplo vam priporocam to osebo,ki mi je pomagala,ko mi je bilo v zivljenju najtezje.Imela sem velike financne tezave,dolgove iz katerih nisem videla izhoda.Z njegovo pomocjo sem se uspela vrniti ba pravo pot.Moje zivljenje ima spet smisel ...prikaži več in zato smo mu hvalezni jaz in moja druzina..Priznam bila sem zelo skepticna kar se tice teh stav,saj je veliko prevarantov v tem "poslu"in zato je resnicno tezko najti osebo,ki je iskrena in postena kot je on.Vzemite si cas in poglejte njegov profil,prepricajte se sami..Lep pozdrav!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.