Slovenija
10744 ogledov

Velikanski dobiček Petrola

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 09:59 18.marec 2022.

    No pa bo švercerski minister Vizjak lepo zaslužil...

  • torentino 10:08 18.marec 2022.

    Niso še včeraj kričali, da bodo propadli, ker jim je Janez zamrznil cene goriva?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 10:27 18.marec 2022.

      torentino točno to mi je na misel prišlo. Banda pokvarjena kapitalistična.

  • Avatar pantani
    pantani 10:10 18.marec 2022.

    Mi mamo,vas baše,banda pokvarjena!!!

  • QSprm 10:22 18.marec 2022.

    Bravo petrol. Po zgledu farmacevtske mafije, ki nam je dve leti prodajala buce v obliki mask, testov in cudeznih zvarkov, so se okoristili z naivnostjo raje se energetiki. Surovina je cca 30%, vse ostalo so dajatve, ki so povrh vsega ...prikaži več se obdavcene. Nafte je sicer vec kot dovolj. Dvig cen je umeten, tako nekak kot je bla dvoletna plandemija bolesten umotvor korona terorizma.

  • Bojan Lavrencic 10:40 18.marec 2022.

    Zakaj pa se je potem kurilno olje v samo enem dnevi podrazilo za 25% ce to ni uvoz iz rusije in je cena nafte na borzah padla. Aja. Vizjak je kupil zajeten kupcek delnic....in seveda on ze ne bo placeval ...prikaži več " glupih davkov" to moramo poceri mi , da napolnimo njegov zep

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 17:33 18.marec 2022.

    Dobiček jim dela pohlep po denarju. Zakaj morajo imeti tako velike pluse in dobičke?

  • munja 13:19 19.marec 2022.

    Drastično so podražili energente, zdaj se pa hvalijo z dobičkom, da jih ni sram, pokvarjenci na deset kubikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.