Slovenija
28 ogledov

Petrol z rekordnimi rezultati poslovanja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • franke 12:30 14.december 2012.

    FINANČNI LOBIJI IZKORIŠČAJO ZAPOSLENE. UPRIMU SE TEMU.

  • Žurnalček 13:57 14.december 2012.

    Kaj ne bodo imeli dobička ! Akumulator od 45 A /h prodaja banda za 74€ , pred pumpo v Šiški, pa na đambo plakatu Euroton nudi za 44 € .

  • franke 12:29 14.december 2012.

    SEVEDA NAS KRADEJO. JAZ NE TANKAM NA PETROLU ŽE VEČ KOT 5 LET IN TUDI NE BOM. VSEPOVSOD DRUGJE SAMO NA PETROLU NE.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:44 14.december 2012.

    zaposleni pri pumpah dobijo pa osnovno plačo,lahko je takop deliti dobiček

  • mph 11:26 14.december 2012.

    Hja, jo vsaj dobijo in to sigurno. So pa tudi šli časi, ko so se zaposleni na črpalkah vozili s športnimi Bmw-ji in Audiji, kljub "osnovni" plači. Pač tehnologija je prinesla en kup kontrol.

  • feferon 12:05 14.december 2012.

    Potem bi lahko pa cene spustili....

  • Lavdan 12:08 14.december 2012.

    In potem bodo rekli, da nas ne kradejo.

  • zdrej 13:16 14.december 2012.

    Naj dobiček pravično razdelijo med vodstve, lastnike in delavce ter razvoj in varčevanje.

  • Žurnalček 14:10 14.december 2012.

    Ko se že hvalijo pa še tole! Kot nekdanjega njihovega uslužbenca mi je pri vnovčevanju certifikatov pripadla absolutna pravica vnovčitve z še 50% skontom. Leta 1992 mi domov pošljejo dopis poln medu in sladkarij, da z podpisom garantiram ,da bom ...prikaži več pri njih vložil certifikat in koliko sem v naslednjih letih pripravljen vložiti še svežega denarja . Vse se zmenimo še osebno v njihovi stolpnici. In potem čakam, pa čakam, ker jim niso odobrili načrta , med tem se lastninijo vsa SLO podjetja, jaz pa čakam in čakam in leta 1995 v septembru mesecu objavijo v časopisu lastninjenje z rokom 14 dni. V tem času me ni bilo doma , bili so družinski člani , vendar nobenega dopisa niso dobili. Ko se v ponedeljek vrnem , se pravi 16 dan , mi mojo zahtevo za izpolnitev medsebojne obveznosti izpolnijo . Niso hoteli , ćeš da bi moral slišati iz obvestil- v PM - in da sem zamudil, ne upajo se pa še dodati, da jim zopet lastninjenje ne bi padlo . No in sem potem moral certifikate ponujati okoli , ostalo mi ji

  • Žurnalček 14:15 14.december 2012.

    ostalo mi je neporabljenih 25% od dveh certifikatov, ker jih ni bilo več kam vložiti . Ta banda me je odškodovala in nategnila za 20.000 DM , kakor tudi pri kasnejšem skontu pri dokapitalizaciji ! Mislite da še tankam pri njih ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.