Slovenija
3583 ogledov

Kmalu v Sloveniji množična in hitrejša testiranja: "K sreči prihajajo nove tehnologije"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • brencl47 18:33 28.oktober 2020.

    Že spet neka kvazistrokovna ekipa za ocenjevanje antigenskih testov. Rešitev je enostavna, brez korupcije in osebnih interesov - za dva tedna ali morda več takoj uvesti hkratno vzporedno testiranje. Pa se bo neposredno videla ratlika med obema testoma pri vsakem ...prikaži več posamezniku! To bi lahko že zdavnaj operavili, ne pa se zgovarjali na pomanjkanje hitrih testov na trgu. Seveda NI PROVIZIJE ali pa je premala!

  • Avatar ovca
    ovca 19:03 28.oktober 2020.

    PCR testi nezanesljivi,ti pa se bolj. 🤣🤣🤣 Zanima me,ce nasa vlada kandidira za najbolj butalsko vlado v rimski cesti. Definitivno so zmagali! Bravo! 👏👏👏

  • Marcelko 19:03 28.oktober 2020.

    A po priporočilu Gatesa ali Pedrosa iz WHO?

  • Avatar right
    right 19:02 28.oktober 2020.

    hahahaha...hahaha.... odjebite 1000x

  • kvasetotidogajamona 06:53 29.oktober 2020.

    kaj slovenija ima strokovnjake?

    • Avatar Leon
      Leon 07:56 29.oktober 2020.

      Naši strokovnjaki so ugotovili,da obstajajo stari in novi virusi Covid 19?

  • Avatar praufo
    praufo 19:35 28.oktober 2020.

    no tole mi ni jasno glede na to, da sem tehničen človek in to mi ni jasno ... "izredno majhne količine virusa" ... na biološke viruse se ne spoznam, ampak tole je res malo čudno vse skupaj ... ne vem ...prikaži več včasih je človek zbolel za gripo, pa so rekli virus, bolan si, postelja, čajčki pa lekadol , zdej pa količina ... jest ne vem kam to pelje, a je to eksperiment

  • mulc1 07:11 29.oktober 2020.

    Vsak dan novi kriminalci na sceni. Pridi s testom, da te vidim, gamat fašistična.

    • kapibara1 09:30 29.oktober 2020.

      Še tekel boš za njimi in jokacal, naj te vendar testirajo, in ta test z veseljem pre-plača

  • Pepe007 10:51 29.oktober 2020.

    Zanimivo, koliko strokovnjakov imamo med komentatorji. Vedo vse. Od tega, kako je nek test zanesljiv, koliko stane, do tega, kaj sanja ponoči Bill Gates. Je pa ena resna težava. Njihova politična opcija ni na oblasti, zato jih zgleda ne povabijo ...prikaži več v ekipo. Drugače si jaz tega ne znam razlagati ... A kdo pozna koga v vladi, da opozori na te strokovnjake in naj jih že porabijo zraven? Mogoče novinarji izrabite vpliv, ki ga vseeno imate ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.