Zdravje
1019 ogledov

Pfizer: Pomembno glede cepljenja otrok

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:58 18.december 2021.

    Nedavna dobro strukturiran nemška* raziskava je pokazala, da v Nemčiji do sedaj ni zaradi kovida umrl niti eden zdrav otrok v starostni skupini 5-11 let ( ki se jo sedaj namerava začeti cepiti tudi pri nas...)! Verjetnost smrtnosti zdravih otrok ...prikaži več zaradi kovida pa se izkazuje 0,0003% (3 na milijon) pri čemer je starostna skupina od 5-11 let manj ogrožena od mlajših otrok in starejših adolescentov do 17 let.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:01 18.december 2021.

      Verjetnost da otroci od 5-11 let starosti pristanejo na intenzivni negi zaradi kovida pa je 0,002% (2 na 100000). Dodatno je bilo 38% otrok umrlih za kovidom že (predhodno) v paliativni oskrbi...: Torej preprosto rečeno, siliti otroke v cepljenje samo ...prikaži več za to, da nekdo zasluži, je zločin !!! brownstone.org/articles/well-structured-german-study-shows-no-deaths-among-healthy-german-kids-ages-5-to-11/ * *

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:07 18.december 2021.

      brownstone.org/articles/well-structured-german-study-shows-no-deaths-among-healthy-german-kids-ages-5-to-11/ www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.11.30.21267048v1 ........................... Naj mi nekdo od cepilskih fanatikov pove zakaj bi žrtvovali otroke ?! ..Banda butalska...

    • Boštjan Bratina 16:41 18.december 2021.

      Zato ker o tem odločajo tisti, ki bi žrtvovali tuje otroke, svoje bodo pa že zaščitili pred cepljenjem. Bolj se pa postavlja vprašanje, kje Pfeizer dobi otroke za test? Ne, resno, na komu to preizkušajo? Me zanima kateri starš, da ...prikaži več svoje otroke za medicinske poizkuse? Al so to otroci iz sirotišnic pa jih ni škoda al kaj?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 16:53 18.december 2021.

      Narod je ovčji in naiven, saj se vidi po teh straneh...No zadnjih nekaj dni se je sicer pljuvanje umirilo, kakšna dva meseca nazaj pa bi rabil dežnik, ko sem navajal "zarote", ki so danes dejstva..

    • Ender3 18:42 18.december 2021.

      V izogib tebi, ki ti tudi komentarje objavijo tudi na MMC, sem jaz v nemilosti pred moderatorjem. Nič ne gre skozi, četudi bi napisal znano vremensko napoved.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:56 18.december 2021.

      Ender...Preden na MMC komentar oddaš, ga kopiraj v razdelku "preveri komentar" in če ga ne objavijo kljub temu, da zadostuje normam, pojdi na dno strani in odpri "kontakti"...Tam v ustrezni rubriki izpolni vprašalnik, prilepi komentar in jih vprašaj zakaj ni ...prikaži več objavljen...Ko vidijo, da ni zajebancije, te pustijo pri miru in objavljajo, če ne pretiravaš ;))

    • Ender3 20:23 18.december 2021.

      lluckyss ✌hvala za info, bom poskusil tudi s tem. Sicer pa so v pritožbi zelo arogantni in tudi ex odg.urednica mi ni bila v pomoč. Cenzura uber alles ! Lp

    • d441a3eb6182bdfa832639adb0a11dd39ecfc1e0 20:45 18.december 2021.

      Frankie Mangiole vama bo na Dobu najprej fino obril sfinkter,pol mu bosta pa žajfo pod tušem pobirala.

  • rd2dmk2 16:48 18.december 2021.

    madonca obvladajo tile strokovnjaki. dve doze nista dost za......nakup novga maseratija.. bo treba še tretjo, potem bo pa dost, pa še za ta boljše usnje na sedežih.. če pa ne bo si pa zmislimo še četrto dozo.

  • Ender3 17:25 18.december 2021.

    Doziranje trenutnih cepiv v mg dozi je, v cepilni zgodovini novost. In če že, koliko mg na kg telesne teže mi pripada. Ne želim biti predoziran oziroma precepljen ! 😃

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.