Slovenija /slovenija/crna-kronika
57 ogledov

Pijan v napačno smer, policisti zaprli vse priključke

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:38 02.februar 2017.

    Zgodi se, da v megli zaideš, ker gledaš rob ceste - 1x se mi je v Vodicah proti JE , hotel sem pa v LJ , drugič je pa zašel vojaški jeep na Bled , namesto naravnost v LJ , ...prikaži več , še po stari cesti . V enem in drugem primeru sem se ustavil že na samem razkrižju . To je ena situacijain je nenamerna , Drugo pa je če se pijan kot svinja zgubiš v vesolju in smrtno ogrožaš druge ! Takšnemu je treba doživljensko vzeti vozniško in mu tudi prepovedati lastništvo nad kateremkoli prevoznem sredstvu , ki potrebuje voz. dovoljenje.

  • Avatar Leon
    Leon 14:56 02.februar 2017.

    To je dokaz ,da slovenska prometna zakonodaja ne opravlja svojega namena. Kdor se požvižga na zakonodajo je neustrezno kaznovan v nasprotju z ostalimi državami v EU . Dajmo podporo policajem ,da bodo izvajali poostrene nadzore na cestah.

  • Pepe007 15:59 02.februar 2017.

    Bedarija. Napačna smer vožnje je povsem dovolj in primerljivo kaznovana glede na ostale države. Prav tako se taki incidenti dogajajo tudi drugje.Res pa je, da mogoče v ostalih državah pridejo ljudje malo bolj izobraženi iz OŠ in denimo za ...prikaži več razliko od Leona vedo, kaj so levostična ločila.

  • nergač 16:12 02.februar 2017.

    če boš sodil po ločilih na Žurnalovem forumu, potem tukaj nihče nima končane OŠ ali pa smo vsi že itak retardi, ki beremo te oslarije...

  • ginko 16:48 02.februar 2017.

    Po Luki Mesecu iz ZL smo izrodki. Torej poden. Narod naj spi naprej!

  • Žurnalček 17:31 02.februar 2017.

    Ne seri !

  • smejka 13:01 05.februar 2017.

    Tak nič več za volan!

  • Lavdan 18:35 02.februar 2017.

    Strinjam se z Žurnalčkom, pijanemu izpit doživljensko, treznemu pa vsaj za eno leto in ponoven preizkus teorije in praktičnega dela. Bolje to kot mrtvi.Na izvozu Vodice mi je ženska pripeljala nasproti, vendar se je k sreči ustavila, ko sem ...prikaži več zavil proti njej in je ugotovila, da vozi nasproti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.