Avto
215 ogledov

Pijana in zakajena delavca ustavila proizvodnjo v glavni BMW tovarni

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 15:35 21.marec 2017.

    Jozica ma prav, pač to kar so naredili je prekreš seveda vreden obsojanja, ampak v medijih je samo važno da firma ne bo imela minus. Jaz se pa strinjam z Jožico. Mislim da je hotela rečt, da dajejo prednost materialnim ...prikaži več stvarem pred ČLOVEKOM, kar je grozno. Itak da bodo dobili kak suspenz in podobno, ampak pisalo se je o številkah ne pa o čem drugem. Skrito nas navajajo na kapitalizem in nam ga vsiljujejo ter nas podrejajo.

  • zdrej 13:08 21.marec 2017.

    ".. lahko pomeni samo eno - ogromne stroške." O čem zdaj pišete? O škodi ali izpadu proizvodnje/dohodka?Sicer pa se mizdijo te številke krepko pretirane. Po drugi strani pa si lahko davčna preračuna koliko bi naj bilo davka in ...prikaži več koliko je plačanega. Če je odstopanje preveliko, pač revizija, pa nihče več ne bo objavljal velikih izgub.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 17:30 21.marec 2017.

    Nemci kot Nemci so verjetno še za časa iste izmene naredili protokol za nadomestilo delavcev v prihodnosti če bi se taka situacija še kdaj pojavila. To, da se zaradi dveh ustavi proizvodnja je dokaj nenavadno, razen če se nista sesula ...prikaži veča v kako karoserijo in odpeljala po tekočem traku in so ju morali reševati. Delovna mesta pač ne potrebujejo doktorjev znanosti v fazi montaže za operacije ampak bi ti dve mesti z lahkoto pokrila delovodja in pometač.

  • Trebor Eboran 23:09 21.marec 2017.

    bledi švabi-narodnost, pa so polni pive in kartofolnov, prdijo na delovnrm mestu, ogrožajo sodelavce, s tem pa je vse v redu?

  • francl12 14:09 21.marec 2017.

    Oba delavca, po rodu Poljaka, sta delala na oddelku za izpušne sisteme. - TO JE TO.....s kajenjem travce sta primerjala svoj izpušni sistem z BMW izpušnim sistemom.

  • francl12 14:11 21.marec 2017.

    ....in prišla sta do ugotovitve, da oboje zelo smrdi. Zaradi odkritja sta se očitno zgrudila.

  • jozicamurn 14:12 21.marec 2017.

    Ok, piše kako so te multikorporacije zgubile "5 mestno številko", nobenmu pa se ne fučka za 2 delavca ali je vse vredu z njimi. Važno je samo da ni minusa ali pa koliko je minusa pa tudi če crkneta. To je kapitalizem.

  • Božidar Dinič 15:22 21.marec 2017.

    gospa zelo rada tudi po drugih tolče tako , da se strinjam z vami ha ha ha

  • jozicamurn 15:39 21.marec 2017.

    Komentarje*

  • MihaPu 15:42 21.marec 2017.

    Hhahahhahahha lepo si povedala temu DiniĆu aka matermila aka Majazmaja in podobnim musli podganam, ki se skrivajo pri nas. Takoj ko imajo kaj proti tebi @jozicamurn te bodo vedno hoteli očrniti in pa iskati kaj v SSKJ in pa govoriti ...prikaži več "vzemi tableto". Toliko daleč sega njihova musli primitivna pamet. GO JOŽI! GO JOŽI!

  • LukaMB 15:48 21.marec 2017.

    +1 jozicamurn in MihaPu .. sam je res, da se to na delovnem mestu ne dela, spomne me na un komad "Because I got high". Zato pa je BMW tak jajc, če ga Poljaki zakajeni sestavljajo..

  • novispenjac 17:07 21.marec 2017.

    Zakaj se je avtorju članka zdelo pomembno navesti, da sta "po rodu Poljaka"? Zakaj je to pomembno za članek. Če bi bila iz Maroka, bi tudi napisali "po rodu Maročana" ali bi bil pisar prijavljen zaradi rasizma? Pojasnilo "uredništva" bi ...prikaži več me na moč razveselilo.

  • matermila 15:11 21.marec 2017.

    Jožica,vzemi tableto.Poljaka sta se na šihtu nasrkala in še malo popušila,pijana padla dol in ti zdaj sprašuješ,če koga skrbi za njiju.Pa mater,bila sta na šihtu,pijana.Idi se zdravit,povsod vidim tvoje komentarje,v katerih samo jokaš.Naredi kaj zase in ne smili se sama sebi.

  • jozicamurn 15:37 21.marec 2017.

    Komentare skritih musli-vehabistov vodenih s strani imamov in hodž iz teroristične celice v Bosni ne sprejemam. :) Samo v vednost. Njihov IQ je ponavadi na ravni dojenčka in ne razumejo kar sem hotela povedati v prenesenem pomenu. Seveda je logično ...prikaži več to, da je to kar sta delavca naredila slabo (to že logika pove, ta logika katero vehabisti ne premorejo).

  • jozicamurn 16:02 21.marec 2017.

    MihaPu - Ja poznam tega Božidarja še po prejšnjih komentarjih in vem da je tukaj živeč terorist vehabist, za matermila pa ne bi vedela, ampak se mi mogoče svita, da sta celo skupaj. Iz čistega mira sem doživela dva napada ...prikaži več direktno name, kar je znak da je to kar praviš morda res.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.