Slovenija
180 ogledov

Pijani Gašpar Mišič ostal brez vozniške

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 08:50 08.januar 2014.

    Ko sem pijan, vozim boljeVerjetno tudi hitreje ter bolj nevarno zase in za druge, toda izjava GG-ja ne bi bila vredna piškavega oreha, če ne bi predstavljala dobrega simptoma družbenega okolja, v katerem živimo. Okolje je namreč zblaznelo, to ...prikaži več pa nujno zadeva čisto vsakega državljana in …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1388-ko-sem-pijan-vozim-bolje

  • Žurnalček 12:36 07.januar 2014.

    A zdaj ste pa pijanduro našli , da vodi najvažnejšo logistiko Slovenije ! Hebem vam mater !

  • rompi 12:39 07.januar 2014.

    glavno, da ima GGM službeni avto, mobitel in službeno kartico... bi bilo zanimivo videti, kaj z njo plačuje, mogoče kot njegov frend Popovič tudi frizure v frizerajih... sicer pa mu je očitno funkcija stopila v glavo in ne le vino ...prikaži več ali popita rakija na pravoslavnem praznovanju, da pizdi na policiste, da njegovega visočanstva ne bi sploh smeli ustaviti. bravo policija!!

  • alfredo 12:49 07.januar 2014.

    Človek ne sme pošteno božiča praznovat...;)

  • depresija 13:02 07.januar 2014.

    Ta mi je pa še bolj antipatičen, kot vsi SDS veleumi skup!

  • Avatar čavez
    čavez 13:28 07.januar 2014.

    In slovenijo vodijo lopovi, ponarejevalci, pijanci, pedri, pedofili, kurbe - blagor nam.

  • suzana.kos 13:29 07.januar 2014.

    pri koritu skrbi, da ima Grafist posel, kaj pa drugega... aja, pa Grafistovemu FC tudi daje denar.. kao prihranek v višini 2,5 mio evrov... ha.ha.ha. tragikomedija, le podjetja je škoda. je še edino, ki je na Obali kolikor toliko dobro...

  • yorky 13:30 07.januar 2014.

    Edino pravilno, če velja za ostale fizične osebe, naj velja tudi za uradne ali poslance za katere bi morale biti kazni še strožje vsaj 2x ali večkrat, glede na njihove prihodke. Glede na obnašanje do policistov pa naj bi bil ...prikaži več tak človek vzor ostalim, res sramotno in žalostno, takoj takega odstraniti iz takega položaja in ga poslati tja od koder je prišel in odvzeti državljanstvo! Bravo policija, želim vam še obilo podobnih akcij za take kot je G.G.M........

  • kapibara 13:33 07.januar 2014.

    Me pa res zanima, kako se bo postopek končal - le v čigavo korist..?? Verjetno bo poslan na PP Postojna, v ažurno+pravično reševanje..!!

  • stars45 13:42 07.januar 2014.

    Kdo je sedaj največji LUZER?!!...Gašpar Gašpar Mišič...!!! Mislim, da je to dovolj, da odleti iz mesta predsednika uprave Luke Koper, saj s tem dokazuje, kako vestno opravlja posle v Luki Koper...zjutraj je že bil v službi...pa saj ne more ...prikaži več pridet pijan na delovno mesto...ali pač...želela bi slišati odgovore vseh nadzornikov Luke Koper!!!!!

  • alfredo 13:59 07.januar 2014.

    Po moje ima doma aparat za hitrostno treznjenje;)

  • spenjac 14:11 07.januar 2014.

    Resno in brez žaljivk bi predlagal nadzornemu svetu, da gospoda odpokliče z mesta predsednika uprave luke, ker ni primeren za opravljanje te funkcije.

  • jocif 14:27 07.januar 2014.

    Policija je naredila kiks. V avtu sta bila dva Gašperja in tisti, ki je vozil je bil trezen!

  • dolenc 16:41 07.januar 2014.

    JANKOVIČ,MALI FANTEK,KAJ SE JE PA TEBI ZGODILO...SAJ TO NI MOGOČE,TEBI ĆĆĆEFUR,SAJ NISI SAM KRIV,KRIVI SMO MI,SLOVENČKI...

  • Žurnalček 14:53 07.januar 2014.

    Pa ni ga Slovenca , ki pri teh njegovih letih ne bi pijan vsaj enkrat vozil avto . Že s tem ko se hoče izgovoriti , da mu je bilo to prvič LAŽE KOT PES TEČE !

  • rogg 14:57 07.januar 2014.

    Jaz tudi jemljem močna zdravila; TERAN, RUMENI MUŠKAT, REFOŠK, pa še več jih je, sploh ni problem v doplsćilu.

  • rogg 14:58 07.januar 2014.

    Mene tudi, močna zdravila niso opravičilo, za volan moraš biti v PSIHO FIZIČNI FORMI.

  • Sandi 15:02 07.januar 2014.

    Kolikor je meni znano, je z 0,59 mg že presežena meja, ko je potrebno v pripor do iztreznitve. GGM pa tam očitno ni bil. Spet dvojna merija?

  • Lavdan 15:07 07.januar 2014.

    Ker gospodje mislijo, da jim nihče nič ne more oz. ne sme. Novinarji bi morali tako zadevo spremljati tudi naprej, ker se bo najbž zgodilo, da ga bo sodnik oprostil, če ne že prej.

  • dragec 18:13 07.januar 2014.

    Vidite, da policija dela svoje delo, G&G je storil prekršek, ima določeno količino alkohola, drzno se je obnašal do policistov in, kaj sledi .......DENARNA KAZEN TER DOLOČENO ŠTEVILO KT

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.