Svet
17 ogledov

Pikanten posnetek, ki je zamajal Trumpovo kandidaturo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 22:31 08.oktober 2016.

    Vsaj vemo da ni p...r, nekaj lepega za razliko od satanistov ter spolnih izpirjencev kot je clintonova (baje eksperimentirala tudi z yoko ono) ter vsi vemo za billya debilija in moniko.Če je to najmočnejši udarec s strani hillary potem ...prikaži več je to hillarious torej bedno in žalostno, da je že smešno. Od strani liberalcev slišati puritanske pripombe ... NEPRECENLJIVO.

  • izRODEk 00:08 09.oktober 2016.

    Kar pljuvajte čez Trumpa (neglede na to, da je tisti kapitalist starega kova in NI neoliberalec, kar je v vsem slabem dobro!!)Boste videli, kaj bo, ko bo na oblast prišla Killary (kolikor je meni jasno, je že zmagala). Nova ...prikaži več vojna, tokrat svetovnih razsežnosti (Rusija) in posledično kriza za sedaj za nas nepredstavljivih razsežnosti (lakota).Dobesedno rinete v drek. Dobesedno.

  • Dixon 09:59 10.oktober 2016.

    Trumpu so obrnili hrbet še njegovi republikanci. Če bo res izvoljen, se mu v senatu ne obeta nič dobrega...

  • malonaokoli 09:36 10.oktober 2016.

    tudi jaz tako mislim...svoje k svojim...o kakšnih napovedih nove vojne, pa kdaj drugič, ker je po vsakih volitvah v ameriki izbruhnila nova vojna nekje na Zemlji je vseeno kateri pacient zmaga za preseratorja.

  • maresem 21:31 08.oktober 2016.

    Čisto primeren je za američane.

  • mph 01:22 09.oktober 2016.

    Večjega norca na krmilu tako močne države kot je Trump, si ne morem zamislit. Pa daleč od tega, da je Hillary oh in sploh. Je pa vsekakor manjše zlo. Sandersa pa so žal onemogočili, upam, da dobi mesto v novi ...prikaži več vladi in da bo tam uspel kar vseeno narediti za socialo.

  • Papaja Popi 08:07 09.oktober 2016.

    Trump bo zmagal !

  • izRODEk 09:06 09.oktober 2016.

    Tudi, če bo norica zakuhala tretjo svetovno vojno?Trump je en velik bumbar, o tem ni dvoma ampak, v odnosih z Rusijo išče posel, ne pa rakete. Killary je le orodje Sionistov - Killary je poosebljeno zlo tega planeta.<br ...prikaži več />Takoj podpišem smrtno kazen za to pošast.

  • izRODEk 09:09 09.oktober 2016.

    Žal, se mi zdi (ali pa me je propaganda na vseh nivojih že tako načela), je že odločeno, da zmagajo Sionisti in začnejo vojno zoper Rusijo, za katero je že vse pripravljeno (na Evropskih tleh).Preprosto: Killary je potrebno ubiti. ...prikaži več Ali bo ljudstvo ubilo to pošast in še eno par norcev v Federal Reserve, ali bo svetovna vojna in bodo umirali miljoni.Nikomur ne želim slabega, pravzaprav mi je za večino vseeno ampak tile norci gredo pa predaleč. Čisto so zmešani. Naši mediji in politični lakaji pa skupaj z njimi.

  • mph 09:19 09.oktober 2016.

    Če je še republikancem jasno, da taka neuravnovešena, histerična, dvolična ... oseba, kot je Trump ne sme prit do sprožilca za atomsko orožje, tebi pa ni ... bi si morda zelo pazljivo drznil namigniti, da je nered na tvojem podstrešju.

  • dragec 22:16 09.oktober 2016.

    Janšin favorit -FUJ

  • MihaPu 21:45 09.oktober 2016.

    Meni in tudi nam je tudi jasno da si ti nek muslimanski hujskač iz tvoje saudijske kalifatovske radikalne šeriatske bosne proti Trumpu, ki delujete kot na trigger ON/OFF in tvoj hodža oz. imam ima to stikalo za pranje glave.

  • malonaokoli 09:33 10.oktober 2016.

    in dobili smo odgovor za odvetnico Musar...g. Melanija je razkrinkana !

  • MihaPu 00:43 11.oktober 2016.

    Ti si jim držal svečo?

  • dd 12:40 11.oktober 2016.

    Uboga Melanija, s kakšnim kretenom živi. Njena potrpežljivost in vztrajnost je prav res vredna vsakega dolarja.

  • mph 09:20 09.oktober 2016.

    Baje baje baje .... edino, kar pa je res je, da od tega ni res nič. Take zgodbice so na nivoju religije, ogromno blebetanja, pa nobenega solidnega dokaza.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.