Zdravje
40111 ogledov

Pismo zdravnice: Po tem pa ti osnovnošolka prizna ...

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 22:58 14.februar 2020.

    Pac imamo nekaj kar si pod nobenim pogojem ne zasluzimo.... Od osamosvojitve smo vse zjebali da ni ostalo vec nic..nimamo infrastrukture ,nimamo stanovanj ,nimamo oskrbe ostarelih ,nimamo zdravstva ,nimamo nic s cimer bi se lahko pred sosedi pohvalili.... Imamo nekaj ...prikaži več kar bi nikoli ne smel imeti ...samostojno drzavo....ker smo nesposobni ,leni ,balkanci

    • kapibara1 06:54 15.februar 2020.

      Lažnivi, zase govor ! Nisem in ne znam biti len ! Poglej kdo je danes len ! Posledica tega uničevanja Slovenije, pa sega vse do leta 45 nazaj..

  • jakec1575 16:02 15.februar 2020.

    V dobi interneta poguglas in najdes razliko med gripo, virozo in bakterijsko okuzbo. Z virozo nimas kaj hoditi k zdravniku. e bolniska. Starejsi ljudje to vedo in ne rinejo, ceprav nimajo interneta. mlajsi bi pa lahko to vedeli. Osebni zdravnik ...prikaži več ni tam za vsako vaso kaprico, ampak za resno bolne.

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 02:36 16.februar 2020.

      Točno tako. Krivi so pa mediji ker napihujejo zadeve in starši, ki ne podučijo ljudi, da morajo ostat doma, ko so bolani, ne pa za vsak kašeljček k dohtarju. Paniko so nardil mediji, zato majo pa zdej dohtarji tolk problemov. ...prikaži več Da ne govorim o tem, da se mnogo ljudi zastruplja, in postanejo fajn občutljivi na eno malo gripico. Zaradi povzročitve astme, nastane gripica kar velika težava. Ampak to je že druga zgodba, ki k tej samo še ogen prilije.

  • tinfedisc 23:30 16.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar ovca
    ovca 09:05 19.februar 2020.

    Mene pa zanima, kaj na državni ravni delajo (ministrstvo za zdravstvo, npr.), ko stalno gobce vrtijo, kaj vse so naredili za zmanjšanje čakalnih vrst. Vrste čedalje večje, zdravstveno osebje, ne samo skurjeno, ampak prekurjeno. Ministrstvo pa očitno gara (le na čem).....

  • ticedi 02:41 17.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • nothoco 05:30 17.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • MK 20:50 14.februar 2020.

    Joj doktorca mi ko imamo naročila tudi po več ur delamo dlje da vse nardjmo. Pa nimamo 2 jurja plače. Boste šli na Kubo na izobraževanje o lekadolu pa bo boljše. Vprašte svoje šefe zakaj so 10 študijskih mest zdravnjkov letno vpisovali.

    • kapibara1 06:55 15.februar 2020.

      NE želim ti, da prideš zadnji, ka tako preobremenjeni zdravnici na pregled.. Prišel boš po fejk bolniško

    • MK 07:57 15.februar 2020.

      Jaz pa ne želim vam da dobite naš sestavni del po 10 urnem šihtu fantov ... aja... vam želim, ker je enako dobr kot tisti zjutraj. In vaša doktorca se varno pripelje v službo.

    • 3ae2ba73631a6af2916f37016aa7b6aec4a9ed7a 14:46 15.februar 2020.

      Problem na svojem šihtu "rešuješ" z izlivanjem žolča na zdravnico, ki za tvoje stanje ni kriva. Zamisli se.

    • kapibara1 15:47 15.februar 2020.

      ZD Bežigrad. V 24 mesecih sem dobil 4 ( štiri) osebne zdravnice ! Zadnja je ostala_ ukrajinka- s katero sem se sfajtal, da sem mislil varuhinjo pacientov obvestit+ direktorja doma.... ?? :-( .. - pa sem prespal, in našel v ...prikaži večv bližini privat 24 dohtar :-) , ki je takrat še sprejemal na koncesijo.. Razlika kot noč.. in krepko nekaj dni vmes..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.