Slovenija
31 ogledov

Pitubl iz rok iztrgal maltežana

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 13:40 14.september 2011.

    Oboje morajo kaznovati, tako odvezane pse kot mučenje. Kar se tiče cen pasjih šol. Jah, take so kot so. Izpit za avto pa jezikovni tečaj pa gorniški tečaj je tudi drag. Psi so pač drag špas.

  • Stolp 10:05 14.september 2011.

    Aja pa v primeru, da se vam zgodi napada na vas ali psa, fotografirajte psa!

  • Suzana Koludrovič 11:31 14.september 2011.

    lastniki maltežano niso nič kaj bolj ogroženi kot lastniki ki imajo kao nevarnejše pse meni se je zgodilo da prav maltežan ki seveda ni bil na povodco napadel 4mesečno psičko ameriškega buldoga. ljudje ki imajo maltežane bi se prav tako ...prikaži več morali pozanimat kakšna pasma so saj ti psi so manjši in hitreje napadejo že zaradi straha

  • Suzana Koludrovič 11:33 14.september 2011.

    ali pa te fizično napade človek pa te namesto psa on ugrizne

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:33 14.september 2011.

    Po mojih izkušmjah so mali psi zajebani,saj se v veliki večini takoj zakadijo v velike pse in nardijo pyzdarijo,ker ljudje nimajo teh malih žlehtnob privezanih!!

  • Suzana Koludrovič 11:36 14.september 2011.

    namesto da bi kaznovali da psi niso na povodcih naj raje poskrbijo da se jih manj muči, in naj naredijo cenejše šole za pse seveda pa bi mogli lastniki manjših psov tud v šolo, kr še ne pomeni če je ...prikaži več manjši pes da ni nevaren včasih je lahko bolj kot večji in kao nevarnejši

  • Suzana Koludrovič 13:29 14.september 2011.

    kdo je dal tu negativno oceno je res bedak očitno še ni mel srečanja z starimi ljudmi ki so že sami sebi na poti in morajo voziti na sprehod še psa in mislijo da če je majhen je lahko spuščen ...prikaži več mene ne moti dolkljer mi ta pes ne napade mojega,ki je na povodcu in po terh opozoril ga še kljub temu ne da na povodec in pristopi ter hoče fizično obračunat tak da se malo vprašaj ko ocenjuješ komentarje al pa jih sploh nena

  • Stolp 13:36 14.september 2011.

    Vprašanje je samo ali je pes na povodcu in pod nadzorom. Če ni potem bi tudi jaz ukrepal če bi začel nak pes lajati proti meni samo zato ker imam palico. Ja kaj naj zdej zarad psov grem brez palic v hribe.

  • Suzana Koludrovič 14:10 14.september 2011.

    pa si si vredu komentar prebral preden si napisal

  • Suzana Koludrovič 14:15 14.september 2011.

    za vse pasme

  • Stolp 15:05 14.september 2011.

    Moram reči, da je komentar res dvoumno in površno napisan. Vsekakor pa gospo moti to da je pretepajo psa.Ampak, če bi gospa imela psa striktno na povodcu in pod kontrolo bi ga lahko vedno potegnila na stran oz. ...prikaži več bila sposobna ga braniti. Če pa ga pusti tekati okoli pa tega seveda ne more.

  • random 15:09 14.september 2011.

    glejte...pes je tak kot lastnik..to vam pove prav vse..

  • Stolp 18:50 14.september 2011.

    Glej, Sendi. Njega nič ne briga. Že to da se ni zmenil za tebe kaže na njegov odnos. Imej pač s sabo poprov sprej. Kdorkoli bo teroriziral tvojega psa, špric v gobec. Če pri tem dobi še tvoj pes kaj ...prikaži več spreja, nič zato, še vedno bolje kot da konča takole.Srečno!

  • Suzana Koludrovič 16:35 15.september 2011.

    ugotavljam da tu res berejo pa ocenjujeo ljudje ki se ne znajo postavit v kožo tisti ki imajo veče pse saj žival ni kriva če ma lasnika ki ne zna ravnati z njimi

  • Suzana Koludrovič 16:36 15.september 2011.

    pa dajejo negativne ocene na komentarje če prav si ga ne prebere vredu

  • Suzana Koludrovič 12:25 16.september 2011.

    nevem kaj vam je rajši vidite da kuža trpi kot pa da bi počival v miru

  • Suzana Koludrovič 07:45 19.september 2011.

    kr pa takšne pse imajo predvsem starejši ljudje ki si ne preberejo ali pozanimajo pač pes dela kar je njemu volja če tudi napade koga ali ne ni hud pa ja..........

  • Suzana Koludrovič 07:48 19.september 2011.

    aja da neboš mislila da je to moj prvi pes kr kot otrok smo meli dobrmana pa je bil spuščen pa nobenemu ni naredo nič zaj pa mamo še v familiji 3 Argentinske doge in pitbulla terhrta ki tud ne ...prikaži več mara manjiših psov zato kr je imela slabo izkušnjo kot mladič

  • sendi 02:36 24.september 2011.

    lej, ti mas slabe izkusnje z manjsimi pasmami, js pa z vecjimi? nism se tuki prsla nc kregat kdo pa kaj pa zakaj, js sm rekla da je kriv pes, ampak CELOTNO KRIVDO, da je do tega prslo, pa je ...prikaži več samo lastnik! poznam tut js lastnike s pasmami pitbul, doberman, doga, itd, pa so pac pravilno vzgojeni in podrejeni!

  • allstarr111 10:09 14.september 2011.

    Najverjetneje sta bila celo oba psa odvezana, za maltežana sem 99.9% da ni bil privezan, ker poznam in gledam kako večina ljudi ki ima kao tele male pasme, kot so koker španjel, maltežan, ipd. sploh nikoli nima na povodcu, in ...prikaži več ko jim rečeš, Ejga guspa, dejte no psa na povodec, je djava, ja kwa se pa razburjaš, sej moj pa ni nič hud.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.