Slovenija
32001 ogledov

Točeno pivo za pet evrov? Ne v Parizu, v Ljubljani

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:54 21.avgust 2022.

    saj nikjer nobena storitev ni na ravni, kot jo izkazuje cena, razen debilnih izgovorov o podražitvi delovne sile ( hm, za kolk so se povišale postaveke študensko/dijaškega dela in minimalna plača ) stroški energentov so višji samo za tolk kolikor ...prikaži večor se govori, da bi se pa uredila nova manj potratna oprema pa ni govora. torej izgovore je pes na repu prinesel. vi pa.. če ne morte zdržat 2 uro brez pira, je čas za obisk neke druge "prireditve". pa lep pozdrav

  • breacker 08:29 21.avgust 2022.

    Kar plačujte jim 5 Euro, če želite. V SPARU in LIDLU pa šeterček pol-litrskega Uniona trenutno za 5,45 Eura dobite. Cena piva se v trgovini v zadnjem letu ni nič spremenila pa je dražja energija, aluminij, ječmen, voda in delovna ...prikaži več sila. Temu se reče konkurenca, cena se pa "navije" tam, kjer je to mogoče in jo potrošnik tudi plača.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:31 21.avgust 2022.

      nisi razumel članka izgleda,kaj boš švercal pijačo not???

    • breacker 08:45 21.avgust 2022.

      Ne, kupil bom v trgovini in gledal po televiziji. Pravim, da kjer je to mogoče, se lahko cena dvigne do višine, katero so ljudje še vedno pripravljeni plačati.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:58 21.avgust 2022.

      Že od vedno obstaja trgovinska cena in gostinska cena .Dokler objekt nima konkurence bo lahko še podražil .Konkurenca je odlična stvar za potrošnika,če jo ni te samo odirajo

    • lojs 09:32 21.avgust 2022.

      zadnjič sem bil v spar marketu, pa sem srečal enega trgovskega potnika za laško pivo ... vprašal sem ga, kaj bo s tem cenam, pa mi je zatrdil, da je plan do konca leta, da gre cene na 1,5€ za ...prikaži več 0,5l ... tako da, breacker, ne veseli se preveč, spremljaj akcije kot vsi, žal

    • breacker 10:31 21.avgust 2022.

      Lojs, lahko, da imaš prav, glede Laškega ampak dokler bo v trgovinah mnogo nizkocenovnega piva, se bojim, da bodo tudi znani in renomirani proizvajalci dvakrat premislili, če bodo dvigovali na 1,5 Eura. Moje mnenje, dokler si ljudje nekaj želijo, za ...prikaži več to tudi plačajo. Ko pa jim tudi to ni mar pa spijejo poceni pivo,..

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:07 21.avgust 2022.

      breacker,a misliš da ostale pive ne bodo šle gor,ceneja bo vedno ampak ne za ceno ki jo zdaj dobiš ,isto bo dražja

    • lojs 11:40 21.avgust 2022.

      inflacija dela svoje in jasno je, da bo vse šlo samo še navzgor ... zaenkrat se še dobro zapravlja, čerpav je že opaziti, da se mnogo folka sprehodi po štacuni, ne da bi kaj dosti kupil ... se pa mnogi ...prikaži veči selijo v diskonte, samo bojim se, da nas ne čakajo samo hude podražitve, ampak tudi pomanjkanje določenih dragih artiklov ... trgovec zna ocenit kolk prenese potrošnik, ne more pa prodajat pod ceno

    • lojs 16:41 21.avgust 2022.

      ... in ko bo začelo česa primanjkovat, recimo kakšne hrane, se bo začel črni trg in kriminal, ki je že sedaj v porastu, pa nam tega pristonji niti ne povedo ... narašča in še bo naraščalo število tujcev, s tem ...prikaži več pa problemi, lepo se nam piše

  • johan 11:09 21.avgust 2022.

    Javni zavod za Šport Ljubljana ima le delno prav, pa še to ne pove vsega. "Cene so primerljive s cenami pijač na istovrstnih dogodkih v sosednjih državah. " Če pogledamo Hrvaško in Madžarsko, to zagotovo ne drži.. Avstrija in Italija ...prikaži veča imata pa res takšne cene, a so njive plače nepreimerljivo večje. Kaj se grejo balkanske plače in zahodnoevropske cene ????

  • lojs 09:47 21.avgust 2022.

    če bi bila na ceniku še kava, potem bi lahko govorili o tem, kaj je drago ... za en fingrat črne brozge folk plačuje tudi po 2€ ali več, pa se začuda nihče ne pritožuje

  • Mitjaaaaa 16:23 21.avgust 2022.

    Tako je, če imaš monopol in prepoved vnosa pijače! Sem bil tam, vrsta za pijačo je bila dolga 100m, pa nihče ni pisknil nad cenami....prav nasprotno, vrivali so se v vrsto,da so prišli do pira :-)

  • andrej084 21:48 21.avgust 2022.

    Pred gradnjo Stozic bi si lahko ogledali kaksno resno dvorano. Nasa je katastrofalno sprojektirana. Dostop do garaz preko samo enega ozkega vhoda, izhodi za avtomobile v primeru vecjega obiska ne zmorejo normalno sproščanje podzemne garaže,, plini,... obupen zvok v dvorani, ...prikaži več da ne govorim o nedokoncanem delu, neplacilu podizvajalcev, samomorih izvajalcev,... pivo za 5eur je še najmanjši problem. Po županu najlepše mesto na svetu... seveda za njega...

    • andrej084 21:52 21.avgust 2022.

      Točenje pijace in hrana je pa dovoljena prakticno v vseh dvoranah. Če delaš tezave, sledi zapor in taka kazen, da to naredis nikoli več. V Miamiju dobijo obiskovalci pred tekmo knjizico, v kateri jih obvestijo o posledicah nespostovanja pravil in ...prikaži večn navijanja. Sem bil tam na tekmi, tudi v Houstonu je bilo enako.

    • andrej084 21:55 21.avgust 2022.

      V Istanbulu pa je cela dvorana ograjena z ograjo, preverijo te pred ograjo in ne na vratih, kot to delajo v Stozicah. Tako ima obiskovalec moznost v prostoru med ograjo in dvorano v miru popiti pijaco ali kaj pojesti, to ...prikaži več lahko opravi tudi v sami dvorani.

  • miho 09:43 21.avgust 2022.

    To se dogaja, odkar je mogoče, da javni zavodi razporedijo presežek prihodkov in odhodkov za dividende občini (tega v času, ko sem bil študent, ni bilo, še učili smo se, da tega ne smejo). Jankovič pa si s tem dodatnim ...prikaži več denarjem maže prste.

  • jakec1575 11:02 21.avgust 2022.

    Za tako ceno, bi morali talati najbolj sveže pivo v ohlajenih kozrcih in še majhen paketek arašidov zraven. gre za Jakliča in Jankovicevo Bando. Samo v arest. upam, da ga ne volite spet.

  • Avatar pantani
    pantani 18:44 21.avgust 2022.

    Takih cen še v gorskih kočah nimajo,banda!!!

  • pravičnik77 20:14 21.avgust 2022.

    kaj se jim pa date? to je dejansko rop, matr raj sem 3 ure žejen kot pa toliko za pijačo dat. ampak zmeraj se osli najdejo...

  • onxxx 09:58 21.avgust 2022.

    Meni je pa lepo gledati ko vsaka mamica z nohti zdrži v roki in se naceja z pol litra pivaka hahaha. To se po navadi dela v lokalih in ne na tekmah, ni pa mi jasno kako se to prešverca ...prikaži več notri. Naslednič naj si samo prinesejo še kaj močnejšega.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:29 21.avgust 2022.

    čisto primerna cena ,drgač se ti samo pijančli za šankom lepijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.