Avto
4090 ogledov

Plačali boste dajatev za odjavljeno vozilo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 13:50 25.november 2018.

    In zakaj je bananadrek drzava to uvedla ? Kaj se bo s tem resilo ? Kje je srz te balkanbrezveznedrzave da je to uvedla ?

  • vzev 12:07 25.november 2018.

    Imaš prometno nesrečo.Avto totalka in seveda avto prodajaš po delih. Ker na takšen način dobiš precej več denarja kot, če bi prodal celega. In zaradi tega boš s strani države še dodatno kaznovan. Pač država zopet hoče služiti, ker drugega smisla ni.

  • mizimazi 12:16 25.november 2018.

    Mamicu vam pohebem....spet simpl varianta kako cuzat davke....

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 11:41 25.november 2018.

    In tako bodo uničili avtoodpade in posledično ne boš več mogel kupiti starega rezervnega dela in kdo bo bogatel seveda zavarovalnice ki so to tudi zlobirale ker bo tako več kasko zavarovanj Bravo ničvredna Slovenija

  • Avatar Leon
    Leon 09:49 26.november 2018.

    Jaz vidim problem pri prodaji vozila ? Prodam vozen in registriran avto , ga odjavim na UE .......in če ga kupec v letu dni ne prijavi , potem me oglobijo ? ........zato ker sem kot zadnji lastnik vpisan jaz ! ...prikaži več! To je praksa v državni birokraciji navkljub digitalizaciji in povezanosti med resorji . Preverite pobude na gov.si ,kaj vse ljudje predlagajo in kaj se dejansko uresniči v korist državljanov .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.