Slovenija
597 ogledov

Plagiat jo je odnesel z ministrskega stolčka

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 12:24 01.april 2015.

    Da. Se da. Vedno si lahko originalen. Seveda če ne greš po liniji manjšega upora.

  • wingspan15 13:14 01.april 2015.

    Ali mi zna kdo pokazati poštenega ministra ali poslanca v našem parlamentu. Grozno je to. Sicer pa nikjer nisem zasledil, da bi kdaj pregledali tuid diplomsko delo JJ. Me res zanima, če je tudi tam kaj plagiatorskega.

  • wingspan15 13:15 01.april 2015.

    po moje ne obstajajo, nekontaminirani namreč v našem parlamentu.

  • maliking 16:58 01.april 2015.

    A si siguren, da tudi on ne "zavarava protivnika"????

  • Pepe007 11:40 01.april 2015.

    Preverjati izobrazbo je dokaj lahko. Kaj če bi se mediji raje vpiknili v to katera politična odločitev je dobra in katera škodljiva?Aja, to pa je težko...P.S.: Ne vem nič o tej ministrici in te vlade ne čutim ...prikaži več za "svojo". Je nisem volil in je tudi sedaj ne bi volil.

  • mijaliza 12:08 01.april 2015.

    Napisat diplomsko delo ali magistrsko, doktorat....je v Sloveniji skoraj nemogoče, da nebi bilo plagiat. Namreč za kakšno raziskovalno delo nimaš denarja....pijavke od univerze se pa samo prilepijo na tvoje delo in ne prispevajo nič......še več na dan zagovora svojega dela ...prikaži več lahko na svoji diplomi najdeš kot mentorje dopisane še nekatere profesorje, ki jih v življenju nisi videl ter k tvojemu delu niso prispevali niti vejice v besedilu..........zakaj pa mislite da so po bolonjskem sistemu ukinili diplomo? ampak dobro skrenil sem iz poti......naši poslanci imajo zagotovo vsi osnovno šolsko izobrazbo, ker te ne moreš ponaredit....vse ostalo naprej je pa vprašljivo

  • Tupamaros 12:20 01.april 2015.

    Nisem volil nobenega iz strank koalicije, ZL in ZaAB in naj se gredo solit. Tudi z njimi bomo preživeli.

  • carli17 12:34 01.april 2015.

    Ja nevem kaj bi člover reko na to v tej Cerarjevi stranki sami plagiatori in lovaši iz akademijeupam ,da ma tolko jajc in preveri ljudi ,ki jih nastavlja in tudi sprejema v stranko.Takoj ,ko so povedli ,d aje ...prikaži več delala na stečaju onega Mirana Vuka ti je lahko vse jasno ,da ona ni čista Slovenci smo res en čudn narod in zdaj komu to sploh mar da to delajo na naslednij anketi bo spet vodilna stranka sloveci -smo --hlapci 100%%

  • macola 16:07 01.april 2015.

    Važno, da ima lep nasmeh, a ne "dragec" ;-) Poden od babe...kot tudi njena stranka! Pa ne pametujte tisti, ki pravite, da se ne da kaj novega napisat....to lahko pravijo tisti, ki so tudi sami "copy-paste" diplomirali! Ni problem, če ...prikaži več vzameš podobno temo....napiši pač iz svoje glave...v čem je problem?! Za magisterij pa res moraš že mal svojo glavo uporabit, mar ne....no, ja....sem pozabil kje živim. Ona je bila samo površna, ker ni navedla virov....bo komisija na koncu odločila.

  • Mahi 13:03 02.april 2015.

    Občutek imam, da Cerar išče ministre po enakem ključu, kot smo mi iskali v društvu tajnika. Ta po funkciji mora biti, a nihče si tega ne želi. In potem na skupščini. Kdo bo tajnik? Boš ti? Nee. Eden mora biti. ...prikaži več Se kdo javi? Ne bi bil ti?.... No bom jaz če že moram....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.