Slovenija
615 ogledov

Planet TV bo plačljiv

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 12:56 16.maj 2017.

    lahko greš v hoste, maš pa tam tud hotel pr' hostar, ... vse se dobi

  • kapibara 12:58 16.maj 2017.

    Spomnite se leta nazaj, ko je tisti model, ki je talal NE-povratna državna sredstva bil tožen, je grozi, da bo povedal vse o "kabelski Tv", če ga tožijo, ker je jemal % od teh donacij, katre SMO plačevali državljani.. <br ...prikaži več />Povedal nič, odsedel kazen, pa je še živ

  • Alen Jazbec 13:20 16.maj 2017.

    vsi, ki bi radi, da se njihove vsebine oz. programe plačuje naj zakodirajo te programe in tisiti, ki jih želi gledati (seveda zelo malokdo) naj to plača preprosto. S takimi izsiljevanji mi gredo že res dobro na luleka. Najboljše vse ...prikaži več odpovedati in preživljati več časa v naravi in skupaj z družino oz. bližnjimi.

  • Plavi-mil 18:02 16.maj 2017.

    HOČEMO izbiro, da bomo gledali in plačevali samo tisto, katero želimo.

  • Bartolomej Krnec 22:00 16.maj 2017.

    Se pravzaprav čudim oglaševalcem: plačujejo, da jih nihče ne gleda oz. nam zaradi ponavljanja gre na bruhanje. Pri Popu/Kanalu lahko medtem skuhaš večerjo, spraviš spat otroke, se stuširaš ... Morda bo pa oglaševalce srečala pamet.Kabelskim ponudnikom bi plačeval cca ...prikaži več 30% v kešu,ostalo pa s stvarmi,ki jih ne potrebujem. Poštena menjava ...

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 22:15 16.maj 2017.

    1.2 kurca ne pa eura.

  • Žvižgač 22:29 16.maj 2017.

    Se bodo pa gledali sami, sedaj so mi bili občasni nadomestek kanalizacije A in POP, sedaj bom brez treh gledal samo še Italjane, ne vem zakaj moram plačevati tiste, ki jih sploh ne gledam zaradi ohranitve mentalnega zdravja.

  • Omega_v6 14:00 16.maj 2017.

    Zelo zanimljivo bo videti ali bodo operaterji zopet podražili?? V Sloveniji žal ni demokracije ampak diktatura!! Posiljujejo te z nekimi ne vem kako zelo gledanimi programi kar pa sploh ni res!! Če bi bili naši ponudniki kabelskih TV pošteni bi ...prikaži veči takšne programe dali v poseben paket in kdo jih hoče naj pač plača mar to nebi bilo pošteno!? Vendar se bojim,da bo tako kot v primeru PRO plusa kjer so nam ga vrinili POSILI!! Kakšna sramota je žena gledala plesne pare in klela zraven več kot polovica oddaje so bile reklame!! In za to sramotno predvajanje moram plačeti 4 evre mesečno!? Ko so podražili sem nemudoma zapustil Simobil in šel na Telekom,če bodo sedaj podražili pa grem na satelitsko!! Ker,če bo šlo tako naprej nam bodo čez 4 mesece vsilili Voyo in nam preprosto zaračunali dodatnih 7 evrov!! Dovolj je goljufij in KORUPCIJE!!

  • Avatar praufo
    praufo 18:31 16.maj 2017.

    seveda upam, da bom prej škripnil kot pa hodil po vseh štirih, se prekladal iz ene bolniške postle v drugo, živel kot rastlina in na koncu gledal še celo španske nadaljevanke ... popolnoma te podpiram in ti dajem plus

  • Ronald Reagan 09:14 16.maj 2017.

    Kdaj se bo končno našel operater z jajci? Takaj mu kup naročnikov priskrbim...Plačam raje kak € več samo svobodno izbiro mi naj dajo.Pa da plačujem samo to kar želim...samo to in nič večAjmo operaterji, da vas vidimo...kdo si upa...

  • pje 10:09 16.maj 2017.

    Operaterji pa itak komaj čakajo, da bodo spet nek procent imeli zraven. Tote planet tv pa tude nič bojše od poptv. Pa enkrat naj se že še ukine rtv prispevek itak bomo počasi vsak SLO program plačevali.

  • ginko 10:13 16.maj 2017.

    Plačajo in gledajo naj ga samo Murgle. Je itak sama naročena propaganda.

  • Igorgeus 10:41 16.maj 2017.

    Pozivam operaterje, da v osnovno shemo vključijo samo neplačljive programe in RTV. Vse ostalo naj se razporedi po paketih, ki jih vzameš, ali pa ne.

  • Igorgeus 10:42 16.maj 2017.

    Ker če nimam izbire, to ni prosti trg.

  • wolf.ata 11:09 16.maj 2017.

    popravek,70,000naročnikov je175,000eurov

  • bendover 11:19 16.maj 2017.

    dva ista programa ponujajo kot 2 programa,sem za to,da se plača,glede na kvaliteto programa,okrog 5 centov na program,2x2.5 centa

  • bendover 11:19 16.maj 2017.

    dva ista programa ponujajo kot 2 programa,sem za to,da se plača,glede na kvaliteto programa,okrog 5 centov na program,2x2.5 centa

  • cogocogo 11:30 16.maj 2017.

    prav drek\s\skaj pa je to planet tv ???????'''koga brigajo te cudne tv postaje vsaka ima svojo resnico ,,najbolje da se jih izogibamo ce nosemo biti zamorjeni ,,

  • partizanka 09:26 16.maj 2017.

    Planet TV je državni in ker mi krijemo izgubo je to posredni davek. Kaj ni sin telovadca rekel da ne bo višanja davkov, to je že ne vem več katero povišanje.

  • kapibara 12:54 16.maj 2017.

    Sam ne v hoste ! Zgodovina uči, da od tam, šele pridejo povampirjenci- komunajzarji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.