Magazin /magazin/film-glasba-tv
17296 ogledov

Planet TV se je opravičil: Gre za nedopusten dogodek, ki ga obžalujemo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • simon992 21:45 01.april 2019.

    Povsem neprimerno, afna, kot privatno tako debatno.....

  • Laznivi 22:50 01.april 2019.

    In kaj je tu za se zgrazat ? Zgrazamo se lahko samo nad zaplankanostjo budal penzionisticnih ki jih vse na tem svetu moti.

  • supreme 20:45 01.april 2019.

    ja in....nič posebnega ..malo smeha ne škodi.......tejle Ajdi bi dal pa prvih neki voženj po toboganu za đabe .....hahaha

  • Rozman 13:16 01.april 2019.

    A ste vi normalni? To je bila vaja in to je to? Nič pa o tem, da je bilo to absolutno neprimerno in da se v prostorih ene televizije tako ne obnaša...ne na vajah, ne v živo...? In se celo ...prikaži več še zgražajo, da ljudje napadajo vremenarko? Vso pravico imajo, saj preklinja ko jeshar.... Srce ekipe...bolniki eni. Srce novinarske ekipe mora bit moralno neooporečno, ne pa ena kmetica brez občutka...

    • ECKING 14:14 01.april 2019.

      no no Rozi ..... a Vi ste vedno resni in totalno profesionalni? A se kdja pohecas s katerim od sodelovcev ali si zahojen samotar u.... materinu??

  • srecko80 13:44 01.april 2019.

    Če je to srce vaše redakcije, potem pa ste v celoti na zelo nizkem nivoju...Tudi, če je bila to samo vaja, ja Ajda pokazala bistvo njenega jaz-a, žalostno.....

  • fiston 16:59 01.april 2019.

    Ja bodo, če jim ne bo uspelo zreketirati pripevek tako kot POP TV. Drugače me pa to sploh ne moti, v primerjavi s komentrianjem košarke, pa to da ima prednost neka brezvezna tekma slo nogometne lige, ABA ligo pa potem ...prikaži več posnetki, še končnico. Pa imajo 3 kanale, pa že brez veze so dvakrat tudi košarko dali na planet in ne na planet 2... Tako da taka stvar je še najmanjši problem v primerjavi z ostalim.

  • izy 13:27 01.april 2019.

    Planet TV bodo ugasnili v roku 1 leta ob odhodu direktorja Skobeta. To je jama brez dna!

  • kontrahan 18:48 01.april 2019.

    Ma dajte ljudje, ne bodite bplj papeški od papeža. A vi nikoli ne zakolnete, ne bentite če vam ne gre.Sem slišal že župnika, da je zaklel, če kaj ni šlo po načrtih. Vi pa se tukaj delate ene moraliste. Jaz ...prikaži več bi poslal onega u 3 pm, ki je to zavrtel narobe. Jao Slovenčki, kaj smo zadrti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.