Avto
459 ogledov

Pnevmatike danes menjava že vsak

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • felovs 09:32 14.marec 2014.

    hahahajaz sem menjal gume na Istra avto v kp, pa sem mislu da bodo iz avta zletele kok so jih slabo zatisnili, še dobro da sem bil na prvem križišču in da sem sam avto obrnu. Sem naredil ...prikaži več tako galamo da so hitro potegnili ven popust in gume dobro zatisnili

  • kukin 20:18 14.marec 2014.

    V resnih servisih dobite račun z DDV-jem, v garažnih delavnicah pa verjetno samo strgano in nestokovno montitrano in balansirano kolo, sej itak je nekaterim vseeno kakšne gume imajo na vozilih do prve policijske kontrole...

  • 4krogci 08:04 14.marec 2014.

    Kar je več kot 20€ (z ventilčki,centriranje, montaza na vozilo,..) je metanje denarja stran oz. so vas lepo hopa hopa ;)

  • mihatirs 09:06 14.marec 2014.

    tko pišete k da je menjave gume raketna znanost...vsak mandelc zna tole sam zamenat!

  • P.F. 10:51 14.marec 2014.

    Ni raketna znanost, moraš pa vedeti kaj počneš. Če ne, potem še pravilnega tlaka za izbrane pnevmatike ne boš znal povedati lastniku. Kaj šele, da bi vedel kaj več.Ni vse samo v centriranju in tesnenju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.