Avto
207497 ogledov

Po 6. juliju utegnejo mnogi zasovražiti moderne avte

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 11:12 02.julij 2022.

    Drugače pa smisel tega snemanja, je tako ali tako samo, da se bo ljudi kaznovalo. Te bo ustavil policisti in preveril vsepovsod kjer si vozil več kot km/h prehitro in ti napisal kazen za par mesecev nazaj.

  • bi_ba 13:40 02.julij 2022.

    Svetu se je zmešalo na vseh področjih hudo, pa zakaj bi pa na avtomobilskem področju bilo kaj normalnega. To, kar se dogaja in kar počnejo ni res za nikamor! Če se ne bomo uprli tem vsem novodobnim norostim, se nam ne piše dobro.

  • bobubob 12:34 02.julij 2022.

    Vse več tehnike a vse manj Človeka.

  • vzev 11:11 02.julij 2022.

    Bomo pač vozili 30-40 let stare avte. Če to želijo, bo pač tako. Če gre to na Kubi bo pa tudi v Evropi. Da bi pa moral nenehno ugašati to tehnologijo pa ne hvala. Že pri tempomatu sem namerno gledal, ...prikaži več, da je klasični, ker radarskega vsekakor nočem.

  • rd2dmk2 09:19 02.julij 2022.

    ha-ha greš prehitevat traktor na lokalni cesti, pa isa zazna omejitev in te zabremza.. najslabši scenarij tik po tem ko si se prehitel in se vrnil nazaj na svoj pas. in ... BUUUM traktor v prtljažniku.. pišuka imamo samovozeče avte, ...prikaži več zdej pa te traparije. šofer je odgovoren za svoje dejanje, ostalim pa pobrat izpit še predno jih naredijo pa na avtobus.. izpit za avto lahko naredi vsak idiot, VSAK. pa nima pojma kaj je vožnja, kaj je fizika in kaj je odgovornost. kolk pijancev povratniov je ?

    • blayo 10:50 02.julij 2022.

      Za vsak računalniško podprt sistem obstaja hack. Ni ga avta, ki se danes prodaja in se ga ne bi dalo pohekat.

    • rd2dmk2 14:18 02.julij 2022.

      ja blayo saj se tud brez katalizatorjev vozi. samo . dragi moj. zakaj za božjo voljo naj najprej plačam avto, ki me jebe in podem še plačam enga da me bo nehal jebat ? a bi mi vi bili voljni ...prikaži več plačat vse te stroške. namesto da bi sedaj naredili štalo pa vsi v EU naredili demonstracije naj se ACEA odpelje v maloro in hočmo avto, ki nam ne bo sral po glavi in žepu. kmalu bodo naredil to da bo računalnik rekel zdej pa na servis in bo avto kar sam odpeljal tja. pa nikamor drugam.

    • blayo 18:23 02.julij 2022.

      Zato, ker smo pač tako "pametni" in rabimo napisana pravila, da jih lahko potem seveda kršimo. Potem rabimo še več pravil in tako dalje...

  • Toma 08:50 02.julij 2022.

    Ha-ha, s 40 na uro na AC! Tudi to sem doživel. Dober recept za drastično povečanje nevarnosti!

  • marusa98 19:55 02.julij 2022.

    eu neumna, nekdo pa bo fejst kasiral.

  • miho 08:48 03.julij 2022.

    Pri nas bi bilo treba povsod urediti prometno signalizacijo, preden bi uvedli te sisteme. Znak za konec omejitve je, znaka za začetek omejitve pa ni bilo. Ali pa manjka znak za konec naselja... Awesome.

  • Zlate 13:10 02.julij 2022.

    Evo rešitve, za manj tehnike in več človeka - kamero v avto in se vse snema. Če jaz npr. vozim prehitro in me tisti za mano posname, s preprostim pritiskom na gumb pošlje posnetek policiji. Ko jaz plačam kazen, dobi ...prikaži več pošiljatelj posnetka (10 ali 15 ali 20...)% moje kazni. Tako imajo vsi interes posneti druge, hkrati pa se držati pravil, da nebi bili tudi sami prijavljeni. Varnost na cesti bi se instantno uredila, število mrtvih drastično padlo, policije na cesti pa praktično ne bi rabili. 🤷

    • vzev 14:10 02.julij 2022.

      Samo vem tvojo tablico, in se lahko na hitro zmontira posnetek, na katerem divjaš kot bedak. Potem pa bom res lepo zaslužil. Naj rajši dvignejo omejitve hitrosti, ne pa s takšnimi bedarijami.

    • Toma 09:01 03.julij 2022.

      Kakšno zvišanje omejitev te napada? Traktoristi že sedaj vozijo 30/60! Enostavno niso sposobni več in uporabe smernikov!

    • vzev 09:03 03.julij 2022.

      Nasploh je potrebno povečati omejitve. Omejitve so ostale na ravni izpred 30 let, avti so pa precej boljši kot pred 30 leti, npr. manjša zavorna pot.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 19:06 03.julij 2022.

      Pa kaj je s tabo??? To je lahko veliko zlorab!!! Pa v nasprotju z zakonom o snemanju in varstvu osebnih podatkih!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.