Slovenija
57 ogledov

Po bodečo žico na Poljsko

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:48 04.november 2015.

    Človek se samo lahko grenko smeji o njihovem neprestanem razmišljanju. Medlo odločanje, zaspanost, nikakršne delovne vneme. Razmišljanje, razmišljanje in čakanje kaj bo prinesel veter...

  • crniovcar 09:38 04.november 2015.

    naročite malo več še na Črni kal naj jo postavijo.sskar radio študent naj jo.

  • valerijakregar 10:53 04.november 2015.

    https://www.change.org/p/dr%C5%BEavni-zbor-republike-slovenije-radio-%C5%A1tudent-podprimo-varuhe-dr%C5%BEavljanov-slovenije

  • Presvetli 11:35 04.november 2015.

    Ti si totalni bebec,kaj bomo nafehtali,če pa za vsak denar ali bilo kaj zaprosimo si oni iz tega delajo biznis.Za denar kateri bomo dobili od EU bomo potem morali najeti še kredit za določeno višino!!!Ali ti to kaj pove?Ker si ...prikaži več bebec ti verjetno ne!Meni pove da bomo davkoplačevalci morali to plačat.To je samo strateško poslovanje določenih držav,eh brezveze govorit določenim ovcam!!

  • Pepe007 08:37 04.november 2015.

    Naročila žico? Kaj pa postopek javnega naročanja, reference, najnižja cena, plačani prispevki državi, dobavni roki? Kdaj je bil razpis?Ne me je...t, mi pa moramo kar naprej dokazovati, da smo svoj SW sposobni vzdrževati, da imamo kader, plačani prispevki, da ...prikaži več nimamo izgube... In na koncu pristati še na najnižjo ceno...

  • principiumnovum 09:26 04.november 2015.

    Cerar, investicija v ograjo je denar vržen skozi okno. Ograja teh ljudi ne bo zadržala. Ograja ne bo rešila ničesar. Če imajo tvoji svetovalci (karierni študenti) kaj pameti (zate vem, da je nimaš) naj od Evrope izprosijo vsa možna sredstva ...prikaži več (finance in materialnotehnična sredstva), ki so jih pripravljeni dati. Od ljudi, denarja, vozil, sredstev zvez... Nafehtaj kar lahko, predvsem pa denar, ker s tem denarjem lahko opremiš lastne sile ter jih popolniš z novimi zaposlitvami. Nove, okrepljene in opremljene sile nam bi v naslednjih mesecih prišle krvavo prav. Dobesedno! Z ograjo pa si ne bomo mogli nič pomagati. Od nje bo imel korist samo kakšen usran, sprijen, smrdljivi, bleferski in pokvarjeni eldeesarski (beri ESEMCEJEVSKI) "podjetnik", ki bo za to od države prejel mastne denarje. Zakaj sem napisl "nafehtaj"? Ker mi nismo bili, nismo in nikoli ne bomo v položaj kaj zahtevati. Že več let smo vazalna država, brez prave lastne oblasti in suverenosti, zato nam trenutno ne preostane nič dru

  • Presvetli 11:32 04.november 2015.

    Daj nehaj s tem,da nebo ograja nič rešila.Kdo vas je to naplahtal,marsikaj bo preprečila predvsem to,da bo zmanjšala dotok migrantov in da bodo začeli iskat druge poti!!!Eni ste res slepe kure vse sprejmete kaj vam polagajo v usta,ničesar niste sposobni ...prikaži več razmislit z svojo glavo.Malo poglejte dogajanje v črni gori in lahko nekatere stvari že predvidete v katero smer se bo vse obrnilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.