Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
39751 ogledov

Spet novi gradbeni zakon. Kaj bo z uporabnim dovoljenjem in samograditeljstvom?

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 18:14 08.avgust 2020.

    pravilno, da se zakon posodobi ker prejšnjega neživljenskega je skropucala prejšnja rdeča komunjarska vlada. se vidi kaj vse je bila sposobna.

  • toplaka 09:47 09.avgust 2020.

    Dobro jutro Slovenija. Na žalost nas nepovezanost v domačem okolju sili v najemanje "kvalificirane gradbene sile" z zlatimi rokami za svoje žepe in pomanjkljivim gradbenim znanjem ter dostopnostjo v nerazumnih rokih. Uvedba popisa gradbenih del in pridobitev cen več izvajalcev ...prikaži večlcev ni prinesla nam navadnim smrtnikom niti cenejše in še manj kvalitetnejše gradnje objektov. Uničenje velikih gradbenih podjetij je presekalo prenos znanja kontrole brezhibnosti izvedenih del na mlajše generacije.

  • Avatar vec
    vec 23:03 08.avgust 2020.

    Hec je v tem da tisti ki gradijo, razne bauštela firme kičma trans ipd, ker slovenskih ni, znajo zelo z lahkoto take zakone bypassat, Sem videl pri kolegu, sosed začel gradit, superca nič kleti, se pravi NE BO VISOKO prav ...prikaži več kolega, ma lejga hec, uno etažo v kleti so porinili v zrak, že vedno je 4 etažna kot je dovoljeno, ampak ena etaža štrli nad vsemi, NIMA KLETI HAHAHA

  • janez846 14:51 09.avgust 2020.

    Kvalificirane osebe za gradbeništvo? Pa znam ja to pravit sam majstor šiptar d.o.o

  • Avatar Leon
    Leon 18:45 09.avgust 2020.

    Zdaj med drugim velja, da za rušenje objekta gradbeno dovoljenje ni potrebno......če si član pravne kaste ali iz skupine oligarhov po dedku in stricih . Sodnica na primorskem je priznala ,da je gradila na kmetijskem zemljišču in..................Jaklič je zgradil v ...prikaži več narodnem parku in ......Darku Küzmiču, ki so mu pred dvema letoma bohinjski dom zravnali z zemljo......nikomur nič . Halo ,že zaradi tega bi morali na ulice .

  • collin 12:41 14.avgust 2020.

    Sem gospa Bedet, pošiljam ponudbo za posojilo med posamezniki, ki vam omogoca, da brez skrbi uresnicite svoje sanje. Ce potrebujete nujno denar, mi prosim odgovorite, da vam lahko dam svojo ponudbo. Moja obrestna mera je 2% in pokriva celotno posojilo. ...prikaži večo. Moj e-poštni naslov: financnabanka01@gmail.com Dober dan tebi. Prisrcno.

  • duc1 20:09 08.avgust 2020.

    Kje najdejo vse te idiote,ki kar naprej menjajo vse te zakone.

    • Avatar Leon
      Leon 18:47 09.avgust 2020.

      SDS ,SMC,DeSUS ..........tam imajo kadra za svinje futrat .

  • Avatar Leon
    Leon 18:14 08.avgust 2020.

    vzev...saj ni namen državnih birokratov ,da zadevo rešujejo ampak ,da zadev

    • Avatar right
      right 18:15 08.avgust 2020.

      te je fršlok zadel, da nisi dokončal ali ti je tabletka popustila?

    • Avatar Leon
      Leon 18:15 08.avgust 2020.

      ......,da zadeve zakomplicirajo in zaslužijo .

    • Avatar Leon
      Leon 18:16 08.avgust 2020.

      Si zadovoljen .

    • Avatar right
      right 18:16 08.avgust 2020.

      ...wauuu... kaka akademska izjava. sedi 5

  • vzev 16:31 08.avgust 2020.

    Zopet neumen zakon in nič drugega. Naj že enkrat pustijo, da si lahko vsak zgradi hišo v kateri bo živel brez vseh teh neumnih pogojev in je.Nihče ne bo ogrožen zaradi tega, pa še ljudje se bodo lahko hitreje odselili ...prikaži več od staršev, ker bo gradnja cenejša. Nadzorniki, uporabna dovoljenja, ... so samo namenjena temu, da se gradnja podraži. Zakaj moraš plačati par tisoč evrov, da ti da nadzornik en podpis? V glavnem neumnost. In koliko hiš se je že podrlo, ki so bile zgrajene brez teh neumnih pogojev

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.