Slovenija
20 ogledov

Po Janši matura ne pomeni nič

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jst 09:26 25.januar 2012.

    No ja saj nekatere stvari so sprejemljive ampak me zanima za kakšno ceno. In kaj bo z tistimi stvarmi ki se mi ne zdijo vredu. Kot se pa za našo državo spodobi bo pa ponovno nekaj afer, ki bodo ponovno porušile vse

  • zdrej 09:47 25.januar 2012.

    Glede železnic lahko novinarji zapišete, kaj se je dogajalo v Franciji. Je za premisliti.

  • ak 10:20 25.januar 2012.

    Vsi predlogi, razen TEŠ in Železnic so res dobri in potrebni. TEŠ ne zato, ker v termoelektrarnah ni prihodnosti, sem bolj za drugi blok nuklearke, Železnic pa zato ne, ker je potlej težko nadzirat ceno zasebnikov in bi bila zato ...prikaži več enotna vozovnica skoraj nemogoča...

  • jst 10:44 25.januar 2012.

    Glede na to da so TE6 že toliko zgradili se mi zdi nesmiselno sedaj še to stran vreči. Sicer pa če nebi začeli graditi pa se mi zdi še bolj zanimiva geotermalna energija v prekmurju.

  • Stolp 11:06 25.januar 2012.

    I kaj pa se je zgodilo? To da so se delavci pobunili privatiziranju železnic in so organizirili generalni štrajk in tako vlado odvrnili od namere? Pri nas in naših sindikatih se jim tega ni za bati!

  • punca05 13:23 25.januar 2012.

    hahah mediji že nabijajo v prazno

  • privat 14:06 25.januar 2012.

    al je u prazno?? veš da mediji sploh ne opravljajo svojega posla zaradi mafijske politike države!

  • Žurnalček 23:17 26.januar 2012.

    Pa kaj on ve kaj je to ! Njegova matura je bla v Kumrovcu , faks pa v kasarni Maršal Tito !

  • Križ Veliki Vrh-Tržišče 14:39 02.februar 2012.

    Tule samo manjka od napovedanih obljub-Štipendije se naj nebi ukinile,ker jih mladi po končani Oš res še najbolj potrebujejo in pa znižanje cen derivatov.SEDAJ O TEM NI VEČ GOVORA PA BI NAS ZANIMALO KAJ JE Z TEMA DVEMA OBLJUBAMA.

  • Stolp 11:17 25.januar 2012.

    V globalu dober program vendar s kar nekaj zadrški:- TEŠ6, se strinjam z akjem. ni prihodnosti- kar se tiče financ je dobro zastavljeno, ni pa mi jasno kako bodo ugotavljali produktivnost posameznega delavca? Uspešnost podjetja še ...prikaži več ne pove nič o posameznem delavcu. Kriteriji po katerem podjetja presojajo in stimulirajo ta pridne pa so od podjetja do podjetja različni in nekateri bolj drugi manj ustrezni- zavode za zaposlovanje spremeniti v agencijo za delo. Gre samo za drugačno ime ali za kakšen strukturne spremembe? Upajmo, da ne za privatizacijo teh zavodov, ker temu odločno nasprotujem.- koridorji s hrvaško tam kjer nam ustreza ne pa da bomo s tem delali uslugo hrvaški še posebej ne njihovim pristaniščem ki konkurirajo Kopru.- prodaja železnic: odločno proti zato ker je to tako kot bi jaz prodal svoj avto potem pa drugemu plačeval da me vozi okoli.- državno tožilstvo pod MNZ. tega ni nikjer v evropi. To je ločen

  • rakun 14:52 25.januar 2012.

    kdo pa bo reševal probleme z brezposelnostjo? "zavode bi spremenili v agencije za delo"? potem bo to en velik "študentski servis" ratal...

  • Stolp 11:17 25.januar 2012.

    To je ločen pravosodni organ.- prodaja državnih gozdov in zemljišč? Ja, ampak ne tujcem. Ker pa sm v EU jih seveda ne bi smeli diskriminirati pri nakupu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.