Šport /sport/zimski-sporti
7475 ogledov

Po koronavirusu se ni več sestavila, zdaj šokirala: "Končujem kariero"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 06:45 16.marec 2023.

    Bravo,cepivo deluje,pa to!!!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:32 16.marec 2023.

    Po cepljenju se ni več sestavila...Ja takšnih primerov je veliko...Čudno, da imajo ravno cepljeni največje težave, ko potem vseeno ali pa ravno zaradi cepljenja zbolijo za Covidom...Da ovce ne boste ugibale...Večkratno cepljenje z nedelujočim cepivom do te mere uniči imunski ...prikaži več sistem, da te vsaka gripica vrže in trajno zaznamuje !! K sreči se po kakšnem letu od cepljenja imunski sistem povrne na normalno stanje, če vmes ni utrpelo kakšne resne škode..

    • Jernej65 09:28 16.marec 2023.

      Bebček zopet vse ve o ovcah.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:45 16.marec 2023.

      Seveda, zato pa blejite pod mojimi komentarji..

    • Avatar pantani
      pantani 09:59 16.marec 2023.

      In bebo spet komentira!!! Vsi cepljeni,ste se pustili nategnit tako pri kovidu,kot pri zrežirani vojni v ukraini in kdo je potem večji bebo,kreten,idiot, ki ne premore IQ zamrzovalne skrinje?!!!

    • leonardo 10:18 16.marec 2023.

      Ko so zdravnika ( bakteriologa) vprašali kako naj izničijo vnos cepiva, da bi bile čimmanjše posledice je rekel ( seveda ko ga niso več blokirali), da mora tak človek čimveč počivati. Zato pa imajo že toliko žrtev med športniki. Prepričan ...prikaži več sem, da bo slej ko prej prišlo na dan. Prav tako milijoni, k9i so pristali zaradi Ukrajinske vojne v žepih vojnih dobičkarjev. Žal za mlade vojake prepozno.

    • Jernej65 10:38 16.marec 2023.

      Še več bebčkov.

    • Jernej65 11:01 16.marec 2023.

      Eden se celo na zmrzovalne skrinje spozna.

    • Boris 14:50 19.marec 2023.

      Jaz pa sem slišal, kako svizec čokolado zavija .... od pastirja takega kot ti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.