Svet
8769 ogledov

Po koronavirusu še udarec tega virusa. Ukrepi.

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:04 01.april 2020.

    Še eno daril rdeče Kitajske!! Nemudoma je treba uvesti blokado kitajskim artiklom sicer bomo pomrli od lakote!!

    • asmas1965 16:32 01.april 2020.

      prebral sem ,da so na kitajskem ponovno odprli tržnice s živimi živalmi.Glede na to kakršno higieno imajo je vseeno ali prodajajo žive ali pa razkosane živali.Gledal sem posnetek iz ribje tržnice...tam kitajci dobesedno bosi hodijo med razkosanimi ribami.NIč čudnega.Jaz bi ...prikaži več takoj zaprl vse stike s kitajsko dokler se ne socializirajo,tisti tujci,ki pa imajo osebne stike pa vsakič za en mesec v karanteno.enako dela Avstralija za vse žive živali zaradi stekline

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 15:43 01.april 2020.

    se pravi podobno kot pred leti, ko se je klalo prašiče in krave, pa se je potem izkazalo, da čisto brez razloga. aja, se nihče več ne spomni tega. farmarjev, ki si šli zaradi tega v bankrot, se tudi nihče ...prikaži več več ne spomni, ker važno, da se je premagal virus, ni važno, koliko je stalo 🤡🌎

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.