Svet
3502 ogledov

Po letu 1945 se v parlament vračajo komunisti

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pretnar27 10:04 24.april 2023.

    Komunizem ima veliko manj slabosti od "Plutokracije" in Kitajska je pokazala, da lahko komunizem, skupaj s kapitalizmom, zelo dobro deluje in celo prehiti t.i. "zahodne demokracije". Prihodnost je v komunizmu v kombinaciji s kapitalizmom.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:40 24.april 2023.

      Prvo mora biti človek,pa če je katerikoli sistem ,ne naredi nič ,če ni človek,JJ npr je v vseh preoblekah še vedno JJ ,ni razlike

    • Ender3 11:35 24.april 2023.

      Pretnar 👍 noben zahodni kapitalizem s svojo demokracijo ne bi prehraniti 1.4 miljarde državljanov tako kot, to počnejo Kitajci.

    • arabo001 11:47 24.april 2023.

      A živiva enako sedanjost? A veš kako izgleda Kitajska, življenje tam? Pa okolica (onesnaževanje), pa smrtne kazni za oporečnike, pa .... Ali pa si NVO privrženec in zadetek iz prestolnice?

    • 4krogci 12:26 24.april 2023.

      arabo001….si bil kdaj na kitajskem? Tko vec kot prestop na kaksnem letsliscu? Ja je diktatura..ampak neksko pa mores obvladat miljardo pa pol ljudi (pr nas toraln razpust pa nas je lih miljon pa pol)….onesnazenje? Povecini bolj cista kot ZDA oz. ...prikaži več nam blizje EU drzave ala romunija,bolgarija,osrednja in juzna italija,spanija,francija,…ni pa to Japonska ja!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:18 24.april 2023.

    Najprej je treba vedeti, da komunizem še zdaleč ni bil nikjer uveljavljen..Morda sta bili tej plemeniti in humani ideologiji še najbližje Kuba in pa bivša Juga..Obstoj in celo razvoj takšnih držav si zahod seveda ni mogel privoščiti., zato stabili onemogočeni....Kitajska, ...prikaži več Rusija ali celo S. Koreja pa s komunizmom nimata nobene povezave...Komunizem je torej najbolj zlorabljen pojem takoj za demokracijo..Ovce bebave podkletene..

  • 4krogci 12:21 24.april 2023.

    Blagor njim…od 1945 pa do dans niso mel komunistov v parlamentu….ne pa mi tega komunista twitkota in kar se najhuje bil celo 3x predsednik vlade…seveda da se razumemo nikol izvoljen 🙈🙈

  • Avatar Minovak
    Minovak 12:58 26.april 2023.

    Komunizem in socializem sta največji prevari ljudi v zgodovini, ki so verjeli v socialo in demokracijo, ki je nikoli ni bilo in ne bo.

  • Avatar Minovak
    Minovak 13:01 26.april 2023.

    Radio Erevan Vpr.: Ali bi bilo možno socializem zgraditi v puščavi? Odg.: Načelno da, vendar bi morali že čez nekaj let začeti uvažati pesek.

  • Jernej65 11:43 24.april 2023.

    Komunizem je najbolj gnila diktatorska struktura in upam, da je nikoli več ne doživim.

    • mph2 12:07 24.april 2023.

      Komunizem je samo otrok točno takih, kot si ti.

    • SlavkoKrizman 12:40 24.april 2023.

      fašizem in nacizem sta pa kaj? najboljša sistema v zgodovini zemlje?

    • Jernej65 13:10 24.april 2023.

      fašizem in nacizem, sta pa enako gnila. Noben sistem ni idealen. Glede na zgodovino, je trenutni še najboljši. Skrajni levaki in desničarji se pa speljite v sebi primerne države, če vam tu ne odgovarja, večino nas, pa pustite normalno živeti.

    • SlavkoKrizman 19:49 24.april 2023.

      žal ni večina normalnih... se vidi po volitvenih rezultatih...vsi, ki so volili za leve ali desne po tvoje niso normalni...torej ste vi "normalni" v veliki manjšini....pa pejte vi v primerne države

    • Jernej65 01:27 25.april 2023.

      SlavkoKrizman, imam rad svojo Slovenijo in tudi Evropo. Čeprav nista idealni, je tu moj dom. Ne razumem preseratorjev, ki samo lajajo, kritizirajo, hvalijo neke režime, ki so dokazano bistveno slabši od tega, ki ga mi uživamo. Tudi če doma nekomu ...prikaži več ne ustreza, je vselej možnost, da se odseli in ne da nažira vse okoli sebe. Tako da, če ti ne odgovarja, pojdi. Meni je tu super.

    • SlavkoKrizman 14:14 25.april 2023.

      kje sem pa napisal, da meni tukaj ne ustreza?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.