Slovenija
37 ogledov

Po letu in pol vlada vendarle objavila sporen magnetogram

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 20:11 15.februar 2016.

    pa "astmatičnega" (zaradi debelosti !!!!!! ) židana si preberite, kako je za mojškro iskal luknje v zakonu, za "javnost " !!!!!!!!!!!!!!??????????sramota !!!!!!!!!!!!!!!!!!pravo ogledalo levakov !!!!!!!!!!rejena podlasca !

  • asmas 20:26 15.februar 2016.

    mene pa zanima zakaj se tega dokumenta ne da skopirat.lp hvala za pomoč

  • asmas 20:28 15.februar 2016.

    al pa čufer.bolj sem bral manj sem razumel--pa nisem ravno idiotpreberite prvi njegov "govor"jaz nimam pojma kaj je povedal

  • malonaokoli 07:16 17.februar 2016.

    Primitivno ravnanje politika, ki ponižuje državljane !

  • mirror 18:29 15.februar 2016.

    Iz magnetograma je večkrat razvidno da se je sama kandidirala, saj je osebno večkrat prebrala predlog sklepa vlade. Seveda se bo izgovarjala, da je bila napačno razumljena, ker je imela funkcijo predsednice vlade. Na smetišče zgodovine naj gre.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:11 15.februar 2016.

    Jz se ne strinjam z Bratuškovo. Najboljš bi bilo da bi bilo vse transparentno javnosti dostopno. Vse kar se politiki menite bi moralo biti javno.

  • Milan Novak 19:53 15.februar 2016.

    Za dokaz ,da laže so potrebovali leto in pol !

  • valerijakregar 18:52 15.februar 2016.

    kaj še ni na zavodu za zaposlovanje - kot mojškra ????????!!!!!!!!!!še vedno se napaja pri koritu z davkoplačevalskim denarjem !!!!!!!!!!!pa "magistrski" naziv ji je potrebno odvzeti, saj ni več predsednica vlade in zaščitena !!!!!!!!!!!pa akademike, ki ...prikaži veči so 3/4 leta tenstali njen " magisterij" , NA CESTO !!!!!!!!!!!!!!ihanska farma vabi !!!!!!!!!!!!!!!!!lažnjiva, plagiatorska mojškra !!!!!!!!!!!!!sramota slovenije !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.