Svet
7495 ogledov

Po napovedih napada na nuklearko zavladala panika, ljudje bežijo iz države

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Željko 13:07 05.julij 2023.

    A lahko prosim že nekdo trajno odstrani Zelenskega in njegovo mafijo. Na vse pretege nas skuša zavleči v vojno. Ampak kolikor tukaj stojim bog ne daj da pride do tega a če se bom jaz boril proti Ukrajini

    • Jernej65 21:21 05.julij 2023.

      Če se boš ti boril proti Ukrajini, se bo Zelenski kar usral v hlače.

    • Željko 08:22 06.julij 2023.

      Ti si se že! Ker je začelo smrdeti

    • Jernej65 08:49 06.julij 2023.

      Željko, ne bodi tako prepričan v svoje sposobnosti, še usrat se ne boš imel časa.

    • Željko 14:35 06.julij 2023.

      Ja ko bom tebe srečal me bo od smeha najbrž zaprlo.

    • Jernej65 15:14 06.julij 2023.

      Željko, komunikacija na tvojem nivoju je res težavna, ker izgleda kot prepir 5 letnih otrok. Daj napiši kaj pametnega, da bom vsaj vedel, da ne gre za enga žnudrivega smrkavca.

    • Željko 15:28 06.julij 2023.

      Absolutno jaz sem po tvoje smrkavec ti pa očitno veleum Kakšna sreča da te imamo, bog ti zdravja daj 😆

  • Ender3 12:20 05.julij 2023.

    Zakaj bi terorizirali samega sebe, če jim gre vse po planu ?.Kar pa ne velja za nasprotno stran..

    • Avatar pantani
      pantani 12:55 05.julij 2023.

      Jp,ampak tega določeni nočejo razumet!!!

    • Jernej65 21:20 05.julij 2023.

      Morilskemu Putlerju nič ne gre po planu. Razstrelil je jez in razstrelil bo tudi to elektrarno, ko se bo počutil ogrožen. Pripravljen je pobiti na milijone ljudi ne glede so rusi ali ukrajinci, samo da bi dosegel svoje.

  • Kmodri 16:38 05.julij 2023.

    Putlerju se meša zaradi izgub!

    • Petra_56 17:14 05.julij 2023.

      Ne vem na kakšnih substancah si, ampak realnost je, da imajo Ukrajinci veliko višje izgube in so zato oni v paniki.

    • Kmodri 19:52 05.julij 2023.

      To je tudi za pričakovati. Vendar Putler ne more razumeti, da drugorazredna ukrajinska vojska napreduje in osvobaja ozemlja izpod ruske okupacije. Kaj šele, da bi Rusi prišli do Kijeva in strmoglavili Zelenkota. Prigožin je pokazal kako šibka je ruska vojska. ...prikaži več. Povedal je tudi neprijetno resnico za Putlerja, da ga njegovi zavajajo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.